Çok Derdim mi Var Diyorsun ???

güldeste

Yeni Üye
harika üstü bir paylaşım olmuş engin.insanoğlu biraz bencil biz bunları bilmiyor muyduk biliyorduk ama hala aynı hataları yapıyoruz.şükretmesini öğrenemedik daha ya da şeytanla arkadaşlık yapmaktan vazgeçemedik.
paylaşım için teşekkürler arkadaşım.şükürler olsun rabbimi öncelikle sağlığımız yerinde...

Sonkez

Özel Üye
harika üstü bir paylaşım olmuş engin.insanoğlu biraz bencil biz bunları bilmiyor muyduk biliyorduk ama hala aynı hataları yapıyoruz.şükretmesini öğrenemedik daha ya da şeytanla arkadaşlık yapmaktan vazgeçemedik.
paylaşım için teşekkürler arkadaşım.şükürler olsun rabbimi öncelikle sağlığımız yerinde...
rica ederim sagol cnm...bende sana tşk ediyorum konuya duyarsız kalmayıp katıldıgın için...tabi herşeyin başı saglık cok şükür bunun içinde...

haydaa

Yeni Üye
paylaşım için teşekkürler.
ama lütfen arkadaşlar bunları sadece izlemekle kalmayalım herkesi biraz düşünmeye ve insanlara ne olursa olsun elimizden geldiğince yardıma davet ediyorum...Elimizdekilerin değerini bilelim.

Sonkez

Özel Üye
paylaşım için teşekkürler.
ama lütfen arkadaşlar bunları sadece izlemekle kalmayalım herkesi biraz düşünmeye ve insanlara ne olursa olsun elimizden geldiğince yardıma davet ediyorum...Elimizdekilerin değerini bilelim.
rica ederim sagol katılımın için...tabiki bunları gördügümüz ve bildigimiz halde elimizden geleni yapmıyorsak bu dahada kötü birşey...Yetinmeyi bilmek gerek hayatta çünkü o elinde bulunan bir başkasında bulunmayabilir...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz