Cümleten S.a.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Teşekkür ederim İbrahim. Allah utandırmasın yolumuzu açık etsin.

SolullesS

Yeni Üye
A.s hayırlı Olsun :D Gen.tr cyper bölümünün 1 Numaralı Adamı Geldi Tekrardan Hepinize Bol Başarılar Bu Foruma Bende Faydalı Bilgiler Sunacağım ;)

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Hb Ama Biz Bazı Şeyleri A$tık. Pmden Dediklerini Uyguladım Mutluyum Huzurluyum ;) :D
Benim söylediklerimin hepsi değil bir kısmı bile uygulansa 85 bin kişi arasında 1 tane sorun olmaz ama bakma işte. Neyse en azından yararımızın dokunduğu birilerini görmek ve bilmek de güzel.
Eywallah:)

Darkness

Yeni Üye
tmm ko muhabbetlerini yapmayın burda alla alla :p burası umuma acık bir site..insanlar öğrenmek için gelior siz hala ko muhabbeti cıx cıx cıx olmz ki..

SolullesS

Yeni Üye
Sitede post kasmak serbestmi asdkadkada :D:D Bu bi şakaydı :D Sitenin reklamını yapıyorum heryerde Konu araştırıyorum Allahım Bana noldu kafama saksımı düstü acaba :D

P

PaRaDiSe

Misafir
Merhaba Arkadaşlar.

Siteyi İlk BizimRez Söylemişti Muhabbet Ederken. Öncelikle İceBerG Çok Teşekkür Ederim Böyle Bi Düşünceyi Gerçekleştirdigin İçin. Çünkü Bu Benim İçin Çok Yararlı Olucak.

2 Senedir Sözde Açık Öğretim Okuyorum ama Alakam Yok :) Açıkcası, Açık Öğretim İşini Tam Anlıyamadım, İş Güç Derken Sınavlarıda Kaçırdım.Allah Kısmet Ederse Buradan Alıcağım Bilgilerle Bu Seneki Sınavlara Girerim. Bu Konu İçin Ayrı Bi Topic Açıcagım Beni Bilgilendirmeniz için.

Tekrar Teşekürler. Hayırlı Olması Dileğiyle. İyi Günler

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba Arkadaşlar.

Siteyi İlk BizimRez Söylemişti Muhabbet Ederken. Öncelikle İceBerG Çok Teşekkür Ederim Böyle Bi Düşünceyi Gerçekleştirdigin İçin. Çünkü Bu Benim İçin Çok Yararlı Olucak.

2 Senedir Sözde Açık Öğretim Okuyorum ama Alakam Yok :) Açıkcası, Açık Öğretim İşini Tam Anlıyamadım, İş Güç Derken Sınavlarıda Kaçırdım.Allah Kısmet Ederse Buradan Alıcağım Bilgilerle Bu Seneki Sınavlara Girerim. Bu Konu İçin Ayrı Bi Topic Açıcagım Beni Bilgilendirmeniz için.

Tekrar Teşekürler. Hayırlı Olması Dileğiyle. İyi Günler
Aramıza hoş geldin Paradise. Umarım senin için yararlı bilgiler sunabilir, Yardımcı olabiliriz.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
herkeze selam arkadaşlar bende bugün aranıza kayıt oldum umarım hepimiz için bilgi alış verişi için yeterli bir sitedir.
Hoş geldiniz. Yeterli olması konusunda elimizden gelenin daha fazlasını yapmaya çalışıyoruz. İnşallah bunu karşılayabiliriz. Sizlerinde desteğiyle.

NiceA

Yeni Üye
Ya gerçekten aöf okuyorum ama neler cektiğimi bi benbi allah biliyor kayıt tarihleri yüzünden bi senem gitti daha cabası :( hiç olmazsa buralardan aldığım bilgilerle bişeylerden haberim olucak inşlah.. Bu forumu düşünüp emekleri geçenlereden allah razı olsun diyıorum... herkeze merhaba :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz