Dgs Hakkında - Yardım...

DistresS

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar Merhaba, Önlisans Mezunuyum "Bilgisayar Programcılığı" Bölümü, DGS ile Aöf nin "İşletme" Bölümüne Kayıt Yapmayı düşünüyorum fakat kararsızım, Sorularım var 444 10 26 nosunu arıyorum meşgul. Yardım edecek biri varsa Sevinirim.

1 - Önerebileceğiniz başka bölüm varmı ? (Rahatlıkla Bitirilebilecek)
2 - Fark dersleri veya doğrudan olayı nedir. 3.Sınıfta 10 tane ders oluyormuş doğru mu ?
3 - Geçme Notumuz Kaç oluyor ? Çan Eğrisi vs varmı ?

Yanıtlayacak Arkadaşlar Olursa Sevinirim, İyi Forumlar...

Dekalb

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
1) Biraz çalışmayla İşletme'yi rahatlıkla bitirebilirsiniz.

2) 2014-2015 Öğretim Yılında Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerindeki Lisans Bölümlerinin 5. Yarıyılına Doğrudan Başvuru Yapabilecek Önlisans Mezuniyet Alanlarının Listesi

2014-2015 Öğretim Yılında Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerindeki Lisans Bölümlerinin 5. Yarıyılına Fark Dersler* Alarak Başvuru Yapabilecek Önlisans Mezuniyet Alanlarının Listesi

*Alınacak fark derslerin listesi için buraya tıklayınız.

İlk bağlantıdaki alanlardan birinden mezunsanız doğrudan geçiş yapabilirsiniz. İkinci bağlantıdaki önlisans alanlarından birinden mezunsanız fark dersleri almanız gerekiyor. Sizin bölümünüz ikinci gruba giriyor. Fark derslerine de * maddesindeki bağlantıdan bakabilirsiniz.

3) Çan eğrisi var. Ortalama 45-50 arasında değişiyor.

DistresS

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Çok Teşekkür Ederim , Bilgilendirme için...
Hocam 9 ders var + 6 tane de fark dersi var toplam 15 ders mi görecegim ? bunuda kısaca açıklarsanız sevinirim.
Ayrıca Almanca - İng - Fransa derslerinin 3 ünü mü alacam ?

Dekalb

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Çok Teşekkür Ederim , Bilgilendirme için...
Hocam 9 ders var + 6 tane de fark dersi var toplam 15 ders mi görecegim ? bunuda kısaca açıklarsanız sevinirim.
Ayrıca Almanca - İng - Fransa derslerinin 3 ünü mü alacam ?
Kayıt olurken hangi yabancı dili seçtiyseniz onu göreceksiniz. Diğer ikisini almayacaksınız. Bölüm derslerine ek olarak, 3 tane dersi 5. yarıyılda (güz), diğer 3 dersi de 6. yarıyılda (bahar) alacaksınız. Ortalama 9-10 ders (en fazla 45 AKTS) alırsınız.

DistresS

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar İŞLETME bölümüne Kayıt yaptırdım , Yabancı dil : ingilizce , seçtim, Önlisans programı görürken ingilizceyi almıştım kayıt yaparken sordum otomatik olarak muaf olacak dediler, ek olarak başka bi işlem yapmaya gerek varmı ? sonradan ingilizce dersini sorumlu diye çıkarmasınlar ???

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Arkadaşlar İŞLETME bölümüne Kayıt yaptırdım , Yabancı dil : ingilizce , seçtim, Önlisans programı görürken ingilizceyi almıştım kayıt yaparken sordum otomatik olarak muaf olacak dediler, ek olarak başka bi işlem yapmaya gerek varmı ? sonradan ingilizce dersini sorumlu diye çıkarmasınlar ???
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinden daha önce İngilizce dersi almış ve başarmış öğrencinin kayıtlı olduğu/kayıt yaptıracağı programdaki muafiyet işlemleri ilgili Fakülte tarafından yapılır. Bu durumdaki öğrencinin herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri dışındaki bir yükseköğretim programından daha önce İngilizce dersini almış ve başarmış öğrenci ise muafiyet basvurusunda bulunması gerekir.

DistresS

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Teşekkürler "tremendous" , Sizde Olmasanız Sorularımızı Kim Cevaplayacak : )

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz