dikey geçiş ile aöf askerlik durum belgesi

tekserkan

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
iyi günler arkadaşlar ben myo elektronik haberleşme teknolojisi bu senenin mezunuyum ve dikeygeçiş aöf işletme bölümüne kayıt yaptırcam.fakat kayıt için gereken belgeler arasında askerlik durum belgesi yazıyor.bu belgeyi almak için askerlik şbesine gittiğimde askerliğimi tecil ettirmem gerekiyormu yoksa kayıt olduğum aöf burosumu tecil ettirecek.bilgi için şimdiden teşekkürler.1991 doğumluyum.

ayrıca askerlik durum elgesini almak için askerlik şubesi belge filan istiormu.eğer tecil ettirmem gerekiyorsa tecil için gerekli belgeler nelerdir ve muayneyapma ihtimalleri varmı.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
iyi günler arkadaşlar ben myo elektronik haberleşme teknolojisi bu senenin mezunuyum ve dikeygeçiş aöf işletme bölümüne kayıt yaptırcam.fakat kayıt için gereken belgeler arasında askerlik durum belgesi yazıyor.bu belgeyi almak için askerlik şbesine gittiğimde askerliğimi tecil ettirmem gerekiyormu yoksa kayıt olduğum aöf burosumu tecil ettirecek.bilgi için şimdiden teşekkürler.1991 doğumluyum.

ayrıca askerlik durum elgesini almak için askerlik şubesi belge filan istiormu.eğer tecil ettirmem gerekiyorsa tecil için gerekli belgeler nelerdir ve muayneyapma ihtimalleri varmı.

Siz askerlik şubesine okula kayıt olmak için askerlik durum belgesi istiyorum diyin, onlar verecektir. Eğer gerekli görürlerse kayıttan sonra öğrenci belgesi getir tecil edelim derler. Askerlik şubesi belki önlisans diplomanın fotokopisini isteyebilir, siz işinizi garantiye almak için diplomanızı ve bir fotokopisini yanınızda götürün.

tekserkan

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
teşekkürler arkadaşım bilgi için biraz olsun rahtladım.peki benm diplomam daha hazır olmadı geçici mezuniyet belgesini götürsem oda kabul olurmu.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem