Dikey Geçiş

ozlem2008

Yeni Üye
slm...
ben büro yönetimi ve sekreterlik bölümünden 2000 yılında mezun oldum. acaba hala açık öğretim fakültesine sınavsız kayıt olup lisans tamamlama hakkım var mı? geçen gün başvuru yapabilmek için en fazla 5 yıllık mezun olmamız gerektiğini duydum. bu konuda bilgisi olan varsa ve beni bilgilendirirse çok memnun olurum. ayrıca 2008-2009 öğertim yılı için açık öğretim dikey geçiş başvuruları ne zaman başlar? şimdiden teşekkürler..

Linsey

Özel Üye
slm...
ben büro yönetimi ve sekreterlik bölümünden 2000 yılında mezun oldum. acaba hala açık öğretim fakültesine sınavsız kayıt olup lisans tamamlama hakkım var mı? geçen gün başvuru yapabilmek için en fazla 5 yıllık mezun olmamız gerektiğini duydum. bu konuda bilgisi olan varsa ve beni bilgilendirirse çok memnun olurum. ayrıca 2008-2009 öğertim yılı için açık öğretim dikey geçiş başvuruları ne zaman başlar? şimdiden teşekkürler..
Selam , ben sizin duyduĞunuz bilgiyi hiç duymadım:)
Tabikide girme şansınız olduĞunu biliyorum , Şu anda kayıt tarihleri açıklanmadı;)

burcu ky

Yeni Üye
arkadaşlar lütfen yardımm
ben suan 2. sınıftayım ve dgs sınavına gireceğim. bütünleme sınavına kalırsam ve dgs yi kazanırsam kayıt yaptıramayacakmıyım? bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum...

Linsey

Özel Üye
arkadaşlar lütfen yardımm
ben suan 2. sınıftayım ve dgs sınavına gireceğim. bütünleme sınavına kalırsam ve dgs yi kazanırsam kayıt yaptıramayacakmıyım? bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum...
Tek yapmanız qereken , kazandıĞınız okulun kayıt tarihine kadar alttan olan dersinizi verip , mezun Olmanız qerekiyor;)

yetonyalix

Yeni Üye
aöf işletme 2.sınıf öğrencisiyim inş.3sınıfa geçicem finallerin sonucunu bekliyorum fakat işletmeyi bölümünü bırakıp kamu ya geçmeyi düşünüyorum nasıl oluyor bi fikriniz var mı bide işletmeyi bırakıp kamu ya geçmem nasıl olur hangi bölüm daha iyi sizce yardımlarınızı bekliyorum

Linsey

Özel Üye
aöf işletme 2.sınıf öğrencisiyim inş.3sınıfa geçicem finallerin sonucunu bekliyorum fakat işletmeyi bölümünü bırakıp kamu ya geçmeyi düşünüyorum nasıl oluyor bi fikriniz var mı bide işletmeyi bırakıp kamu ya geçmem nasıl olur hangi bölüm daha iyi sizce yardımlarınızı bekliyorum
ßölümler arası yatay qeÇiş söz konusu deĞildir;)

OMERMYD

Yeni Üye
ben direkt hakkımla kayıt oldu eğer kısmetse bu yıl bitirsem 3e kayıt yaptırsam işletme olarak hang, dersleri göreceğim bilen varmı?

erce

Yeni Üye
Arkadaşlar 4 yıllık iktisat bölümünden ik yıllık ön lisans programlarına geçmek mümkünmü? bilen varsa cevap yazarsa sevinirim .Şimdiden teşekkürler.

Linsey

Özel Üye
ben direkt hakkımla kayıt oldu eğer kısmetse bu yıl bitirsem 3e kayıt yaptırsam işletme olarak hang, dersleri göreceğim bilen varmı?

GöreceĞiniz DersLer; :)

Finansal Yönetim
Pazarlama Yönetimi
Maliyet Muhasebesi
Türk Vergi Sistemi
Yönetim Bilgi Sistemi
İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku
Yabancı Dil İngilizce

nazlımyar

Yeni Üye
ya arkadaşlar benim bi sorunum var galiba şimdi sosyal bilimler 2. snıfım gelecek yıl yine aöfden direk 3. sınıf iktisata kayıt yaptırmayı düşünüyorum ben şimdi 1 yıl hazırlıkmı okuyacam acil bilgilendirirseniz sevinirim bu okul bitecek gibi görünmüyo ya

Linsey

Özel Üye
ya arkadaşlar benim bi sorunum var galiba şimdi sosyal bilimler 2. snıfım gelecek yıl yine aöfden direk 3. sınıf iktisata kayıt yaptırmayı düşünüyorum ben şimdi 1 yıl hazırlıkmı okuyacam acil bilgilendirirseniz sevinirim bu okul bitecek gibi görünmüyo ya
Siz direk 3.sınıftan başlicaksınız;)

ist.usk

Yeni Üye
merhaba ben sude
ya ben bişi sorcam..
ön lisans mezunuyum. açık öğretimden iktisat fakültesine kayıt yaptırdım. hazırlık sınıfıyım.
hazırlık sınıfında hangi dersler oluo??? ve ders notlarını nerden bulabilrim . bana yardımcı olur musun????

Linsey

Özel Üye
merhaba ben sude
ya ben bişi sorcam..
ön lisans mezunuyum. açık öğretimden iktisat fakültesine kayıt yaptırdım. hazırlık sınıfıyım.
hazırlık sınıfında hangi dersler oluo??? ve ders notlarını nerden bulabilrim . bana yardımcı olur musun????
Merhaba ,

-Genel işletme
-Hukuka Giriş
-İktisata Giriş
-Genel muhasebe

Sitede bulabilirsiniz, Sizin sınıfınız hazırlık olabilir ama dersleriniz 1.sınıf dersleriyle aynıdır :)İyi çalışmalar ;)

jojo

Yeni Üye
ya bnm anlamadığım kimler yani hangi böl.ler hazırlık okuyor?? örneğin ben sağlık kurumları işl.okuyorum.son senemdeyim. lisans tamamlamak istesem bende mi hazırlık okuyacağım yoksa direkt olarak 3 sınıftan mı devam ediceğim?

Linsey

Özel Üye

nazlımyar

Yeni Üye
ben lab ve vetr 2 sınıfım dgs ye girmeyi düşünyorum kayırlar başladı nasıl bi yol izlemem lazım

eceprences

Yeni Üye
arkadaşlar mrb dikey geçiş sınavına kaydımı yaptırdım fakat sınav giriş belgem gelmedı.nerede sınava gircemi bilmiorum.ne yapmam gerekıo acaba....sizlerin geldimi...

catzilla

Yeni Üye
seneye tüm derslerimi verebilirsem, İşletme Fakültesi İşletme Bölümü ne dikey geçiş yapmayı, çok istiyorumm... inş...;)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz