* Dört KeLime iLe CümLe Kurmaca ?

Sonkez

Özel Üye
(Yüzügüm) yemegin içine düştü (kaşıkla) cıkarttım , (Tv masasının) yanında duran (lazımlıgın) yanına koydum...

Halter , İnşaat , Trafo , Wc...:D Buyrun BakaLım ?

Hazır-Cevap

Özel Üye
İnşaatta çalışırken aniden trafo sesi duydum elektrikler kesildi.Eve geldim.Halter çalıştım ve aniden mide ağrım tuttu.Soluğu wcde aldım.:D:D:D

--Paten--Sahil--Barış--Kavanoz--
Buyrun...

Sonkez

Özel Üye
Ezgiyle (barıstık) ve (sahilde) (paten) kaydık sonra bir (kavanoz) recel aldık....

hamsi , jeneratör , kumsal , makas .... Kolay gelsin :D:D

MatmazeL

Özel Üye
hamsi , jeneratör , kumsal , makas .

Akşam yemegınde (hamsi) yiyorduk elektırıkler kesıldı (jeneratör) devreye girdi sonra çok sıkıldık (kumsalda) yürüdük yerde de (makas) bulduk Burası Türkiye sabuhahaha :D:D:D:D:D:D

Kalem , Şafak , Aşk , jeton :D

Hazır-Cevap

Özel Üye
Müzik dinlerken kolonların sesini o kadar çok açmışım ki şarkıları söylerken bir yandan bardak masadan düştü o sırada telefonda çalınca aksilikler yakamı bırakmadı.
(Kelimeler değişti sanırım :) )
Krem--Bandaj--Sepet--Duvar--

Bu arada teşekkürler Engin.Çok sevdim bu oyunu...;)

Sonkez

Özel Üye
Teşekkür ederim birsen begendigine sevindim...katılım bekliyorum diger arkadaslarımdanda..

İpek msj ı düzeltince kelimeler biraz karısmıs... ben en son yazılan mesajtan devam ediyorum...

Ellerimi (kremledikten) sonra sacıma (bandajımı) takıp (duvarları) sildim :D sonra bakkala (sepet) sarkıttım...

bidon , sakız , şemsiye , düdük...Buyrun bakaLım...

Hazır-Cevap

Özel Üye
Sucu su bidonu getirdikten sonra dışarıya çıktım.Ağzımdaki sakızla caddede yürürken aniden yağmur başladı.Şemsiyemi açtım.Karşıdan gelen trafik polisi düdükle trafikteki kontrolü sağlamak için oldukça çaba harcıyordu.

--Kereviz--Ruj--Nazar boncuğu--Kumanda--

Hazır-Cevap

Özel Üye
İnşaat işçileriyle birlikte kahvaltıda peynir yedik.İnşaat mühendisi yazıcıdan projeyi çıkartmamı istedi.Orada çalışan işçi çimento taşırken içinden çıkan jiletle parmağını kesti.Çok üzülmüştüm.

--Harddisk--Zampara--Bisiklet--Balık--
Buyrun...

Sonkez

Özel Üye
(Bisiklete) binip (zamparalık) yaptıktan sonra kendime (balık) aldım daha sonra pc nin kasasını söküp (harddiski) cıkarttım...

hi-shine

Yeni Üye
sevgilimle beraber beko mağazasına gidecektik. acelemiz olduğundan hemen bi ruj sürüp evden çıktım. yolda giderken feci şekilde karnım ağrımaya başladı ve hemen eve gelmek zorunda kaldım,hem de klimanın kumandasını servisinden alamadan. sanırım dün gece yediğim kerevizden olacak.çok uğursuz bir gündü benim için,çünkü bana hediye edilen nazar boncuğunu da o gün yolda düşürmüşüm:(
adidas-perde-madalya-ateş

Sonkez

Özel Üye
(adidasımı) (ateşe) verip yaktım bunun için bana (madalya) verdiler bende madalyayı , (perde) ile takas ettim.

barut - hoparlör - vantilatör - sineklik....Buyrun arkadaslar...

hi-shine

Yeni Üye
ne vantilatör ne de sineklik,bu barut gibi sıcak havalarda en güzeli hoparlörden müzik dinlemek. bu ne biçim cümle oldu yaa.:D olsun ama saçmalama payı vardı.

*tırnak *plaj çantası *çerçeve *ay

Hazır-Cevap

Özel Üye
Kumsalda ayı seyrederken plaj çantamda bulunan çerçeveyi çıkarttım.Aksilik bu ya çerçevenin kenarı tırnağımı kırdı.

---Kalp--Hesap Makinesi--Perde--Kalebodur---

Sonkez

Özel Üye
(Kalbim) hızla çarpıyordu evlenecektim (hesap makinası) ile giderleri hesapladıktan sonra (perde) ve (kalebodur) çeşitlerine bakmak için magazaya gittim...

-- Çimento -- Deterjan -- Mangal -- Modem --

Hazır-Cevap

Özel Üye
Çimento ile evi sıvadıktan sonra kirlenen yerleri deterjan ile temizledim.Karnımda acıkmıştı mangal yaptık.Daha sonra nete girecektim fakat bağlantıdan kaynaklanan sorundan dolayı modemi resetledim ve sorunu hallettim.

--Performans--Papatya--Sıcak--Dağ--

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Dağ başında sıcak havada çalışırken patron performansımı yüksek olduğunu grönce beni papatya ile ödüllendirdi...

onur-ankaragücü-şampiyon-balıkesir

tbua

Yeni Üye
onur- ankaragücü- şampion balıkesir
onuru balıkesirde ankaragücünün şampiyon oluşunu kutlamasını ümit ediyorum:D
dut-şarkı-biberon-kaldırım

güldeste

Yeni Üye
Dışarıda şarkı söyleyereko kaldırım senin bu kaldırım benim:D gezerken gözüme çocuk biberonuçarptı aldım çöpe attım.Sonra eve geldim akşam içindut yaprağındansarma sardım.

yağmur iskelet mum ışığı buzdolabı

rumely90

Yeni Üye
Dışarıda o kaldırım senin bu kaldırım benim:D gezerken gözüme çocuk biberonuçarptı aldım çöpe attım.Sonra eve geldim akşam içindut yaprağındansarma sardım.

yağmur iskelet mum ışığı buzdolabı
YAĞMURLU bir gecede yemek yerken eletrikler gtti.MUM ısıgında devam etmek zorunda kaldım.içecegimi almak üzre BUZDOLABIna yöneldigim anda diger odada uykusuzlugunda verdigi etkiyle bi İSKELET gördüm pufff :D:D

dolunay şezlong ölüm sehvet :D buyrun :D

Sonkez

Özel Üye
(şehvetlice) bir (ölüm) için (şezlongun) üzerinde (dolunayın) cıkmasını bekliyordum...:cool:

turşu---kedi---lamba---sinek...buyrun.....

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,731
Son üye
Linksysfvy