ErKeKLeri EvLiLiqe GöTüreN TuzAk CümLeLer

kan_ciceqi

Yeni Üye
- Soyadın çok güzelmiş Ertan? Dikkat ettin mi benim ismimle de çok kafiyeli oluyor.
harikaa:D

Sonkez

Özel Üye
bence bunlar erkekleri evliliqe düşürmez atrılık sebebi olur:D
köprüyü geçene kadar bir yerde işe yarar :D ama katılıyorum sana şu madde ile... Hayatııııım. Maçın başladı gel... Sana bira da açtım. Çerez filan? :D o tv kumandası için ne yuvalar yıkıldı...:D bir yanda şampiyonlar ligi macı , bir yandan yaprak dökümü ne şehitler verildi :D

kan_ciceqi

Yeni Üye
köprüyü geçene kadar bir yerde işe yarar :D ama katılıyorum sana şu madde ile... Hayatııııım. Maçın başladı gel... Sana bira da açtım. Çerez filan? :D o tv kumandası için ne yuvalar yıkıldı...:D bir yanda şampiyonlar ligi macı , bir yandan yaprak dökümü ne şehitler verildi :D
eqer evli olsaydım bi şehitte benden çıkardı eminim:D

graal89

♥ Ankaragücü ♥
kanks haklısın sana tamamı ile katılıyorum konuyuda çok güzel özetlemişin zaten:)o sorun bizim evde de var pazar günleri arka sıradakiler die bi dizi var evde herkes koyun gibi onu izliyo babamda dahil ben naptım ama odaya bi tv aldırdım orda izliyorum stadyumu ne şehit var ne gazi kanks:)

Sonkez

Özel Üye
bende başlarsam saqopa cvplarına işin içinden çıkamayız:)
adamı biLiyorsundur zaten sözLerinden çok anLam var hePsinDen Pay cıKarMak qerek vaLLa:) KaF <3 KeF fan cluplere acaLım bari sagopa & kolera die :D bi sen varsın sanırım yeter sen ben yanlıslıkla tıklayıp girende olur ille :D

Sonkez

Özel Üye
neyse beyler bayanlar :D sago için fan clupta konu acıyorum sagoyu orda konusuruz tanımak isteyen orda tanısın....;) sevenlerini beklerim......:cool:

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz