flying Alarm Clock.

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
UÇUK SAAT

Çalar saatin sesini duyduğu halde uyanamayan, hatta saati kapatıp tekrar uyuyan insanları çevrenizde görmüşsünüzdür. Bu alet çalmaya başladıktan sonra ayağa kalkmak zorundasınız.

Alarmı ayarladığınız saat geldiğinde çalar saatin üzerindeki pervane dönmeye başlıyor ve yeterli devire ulaştığında havaya doğru fırlıyor.
Bu esnada siren sesine benzer alarm çalışmaya başlıyor. Havaya fırlayan pervaneyi bulup saatin üzerindeki yuvasına oturtana kadar siren sesi devam ediyor. Kendine sancılı ama kesin bir uyanma ayarlamak isteyenler için iyi bir tercih.

[DM]xb25yt_flying-alarm-clock[/DM]

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
pecereyi atıp fırlatana kadar uyanmayı hedefliyo zaten saat:D uykun ağır sanırım:)
uykunun ağır olması uyuyan içinde uyandırması gereken içinde tam bi eziyet güzel düşünülmüş.
Ricalar hazır;)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Uykum ağır değildir.Bişey olsa hemen uyanırım.Hazır gibiyim maşallah :)
Geçen sene hırsız giriyordu eve benim sayemde girememişti :)

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Çok güzel bişey uyku hafifliği bende uyurken evdeki olan biten herşeyden haberdar oluyorum beynimi tam anlamıyla uyutamıyorum sanırım:)
hırsız yalakandımı yoksa sen hazır bi şekilde bekledin içeri girmesine izin verip kafasına sert bi cisimle mi vurup yere serdin:D

Hazır-Cevap

Özel Üye
Hırsız tam odama girecekti ve uyandım.Sonra balkonun ışığını açtım ve o anda o kayboldu.Gidiş o gidiş...
Korktum ama ya :D

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
nasıl kayboldu sır olmuş resmen görmediğine göre belkide geçen seneden beri hala sizin evde olabilir:Dyok yok bu hayal gücünü sınırlamam lazım:)
anlaşılan oda çok korkmuş:D
bu arada balkondamı uyuyosun yoksa odana girince refleks olarak balkona gidip ışığı açıyim kaçar diyemi düşündün¿
gelmiş geçmiş olsun;)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Odadan balkona geçiyorsun.Doğal olarak balkondaydı ve oradaki camdan işte girmeye çalışıyordu.Bende o anda ışığı açtım yoksa odama girse korkardım.Allah korudu beni

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Ricalar toprağım odanın kapısı açıldığında gelincik gibi birden uyanıp ellerimi gövdeme birleştirip bakınıyorum sessizce:D tuhaf bi uyarı durumuna geçiyo insan hemen gözler açılıyo;)

suhedaa

Yeni Üye
pecereyi atıp fırlatana kadar uyanmayı hedefliyo zaten saat:D uykun ağır sanırım:)
uykunun ağır olması uyuyan içinde uyandırması gereken içinde tam bi eziyet güzel düşünülmüş.
Ricalar hazır;)
ağırlığından ziyade uykucuyumdur başımı yastığa koyayım hemen dalarım rüya alemine:p

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem