*Forum İçi Röportaj (Sonsuz Nur)*

E

_elmayra_

Misafir
peki:)seni en çok hayal kırıklığına ne uğratır?
Oyuncakları severmisin?Mesela şöyle tupturuncu peluş bir tiger gelse seni mutlu eder mi?
klasik mi giyinirsin?Spor mu?Casual mı:D
ımmm sanırım bu kadar şimdilik:)

sonsuz_nur

Özel Üye
peki:)seni en çok hayal kırıklığına ne uğratır?
Oyuncakları severmisin?Mesela şöyle tupturuncu peluş bir tiger gelse seni mutlu eder mi?
klasik mi giyinirsin?Spor mu?Casual mı:D
ımmm sanırım bu kadar şimdilik:)
beni en çok sevdigim insanın aldatması hayal kırıklıgına ugratır
ewet oyuncakları severm kendi küçüklük oyuncaklarımı bile saklıyorum hala kendi kızım ayada ogluma göstercem büyüyünce
ben kapalıyım biliyosun öyle vucut hatlarımı belli edecek kıyafetler giymem spor giyerim çok abartılı pullu mullu şeyleri sevmem sade ve spor.benm giyiniş tarzımı arkadaşlarım çok begenirler aslında şöyle bişey kıyafetlerm hep açık tarzı ama ben kapalı şklde giyinirm mesela mini spor tarzda bi elbiseyse pantolonla falan.birde uyumlu giyinirim kıyafetime göre renk seçerim başörtüm kırmızıysa kemermle çantamd ao renk olmalı buna çok dikkat ederim

SIRMA

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
ben yeni üyeyim ama soruları okudum benimde birkaç sorum var...

hangi bölümü okudunuz?
ne olmak istiyorsunuz? hedefiniz ne?
siteyi bırakmayı hiç düşündünüz mü? veya lerde bırakır mısınız?
sitrede herhangi bir şeyde olayda vicdan azabı duydunuz mu kişilere karşı ?
hayatınızda keşkeler oldu mu hiç...

bu kadar...yeni bir üyeye göre çok soru sordum..ama bende sormak istedim...burada nickiniz yani sonsuz nur çok güzel bir seçim bunuda söylemek istedim anlamı zaten antalılamaz....şimdiden tşk.ler...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bende sorayım bakalım :)

Özel hayatın nasıl gidiyor, ufukta bir şeyler varmı ? :)

AsenA_38

Yeni Üye
hayal kurarmısın ?:utandım :zuz

forumdaki tutumunla özel yaşantındaki tutumun aynı mıdır yoksa farklı kişiliklere büründüğünde olur mu ?

insanlığa bir iyilik yapmak isteseydin ne gibi bir faaliyette bulunurdun veya ne bırakırdın geride ??

sonsuz_nur

Özel Üye
ben yeni üyeyim ama soruları okudum benimde birkaç sorum var...

hangi bölümü okudunuz? aöf laborant ve veteriner saglık okudum bitirdim sayılır
ne olmak istiyorsunuz? hedefiniz ne? iyi bir labaratuvar çalışanı olmak istiyorum ve kendimi daha çok geliştirmek için çalşıacam
siteyi bırakmayı hiç düşündünüz mü? veya lerde bırakır mısınız? yok düşünmedim burası iyi yaa böyle mutluyum sıkılmıyorum arkadaşlarım var bu siteden zaten bıraksaydım bırakırdım okulu bitirdim ama düşünmüyorum şimdi daha çok girebiliyorum ders çalşıma derdim olmadıgı için
sitrede herhangi bir şeyde olayda vicdan azabı duydunuz mu kişilere karşı ?yok başkasına karşı bi haksızlık yapmadım kırmadım siteden kimseyi yani öyle ümit ediyorum o yuzdende vicdan azabı duymadım
hayatınızda keşkeler oldu mu hiç...çooook oldu halada diyorum keşke.....

bu kadar...yeni bir üyeye göre çok soru sordum..ama bende sormak istedim...burada nickiniz yani sonsuz nur çok güzel bir seçim bunuda söylemek istedim anlamı zaten antalılamaz....şimdiden tşk.ler...
rica ederim soru sormanızdan rahatsız olmadım isteyerek konuk oldum bu bölüme:)

sonsuz_nur

Özel Üye
Bende sorayım bakalım :)

Özel hayatın nasıl gidiyor, ufukta bir şeyler varmı ? :)
özel hayatım iyi aslına bazı tartışmalarımız oluyo her çift gibi asla onu bırakmayı düşünmedim üşünmüyorumda...ufukta bişeyler var inş ama kesin degil hayrlısı olsun kasım gibi belki söz olayı olur :)

sonsuz_nur

Özel Üye
hayal kurarmısın ?:utandım :zuz

forumdaki tutumunla özel yaşantındaki tutumun aynı mıdır yoksa farklı kişiliklere büründüğünde olur mu ?

insanlığa bir iyilik yapmak isteseydin ne gibi bir faaliyette bulunurdun veya ne bırakırdın geride ??
yok aynıyım özel hayatımda nasılsam forumdada aynıyım hiç bi zman başka bi kimlige bürünmedim
insanlıga bi iyilik yapmak gibi bişansım olsaydı yani o kadar güçlü olsaydım diger ülkelerdeki gibi üniversiteye sınavsız geçiş imkanı sunardım:) hayal ama :)
hayal kurarmısın diye sormussun ewet çok kurarım zaten o hayallerimizi gerçekleştrmek için yaşamıyormuyuz ....ama az hayalimi gerçeklieştirdim daha:)

sonsuz_nur

Özel Üye
bu biraz saçma olcak ama :)

Arabalarla aran nasıl:? Hız yapıyormusun :) :?
arabalardan hiç anlamam:)ehliyetim yok almadım daha fırsat olmadı derslerden hiç..ama babam yanımdayken kullanıyorum trafigi az olan yerlerde yok hız yapamıyoyum normal hızda gitmem gereken hızda kullanmama izin var:D

SIRMA

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
hayatınızda başarılar diliyorum...tşk.ler...

spoiltgirl

Yeni Üye
bu arada öğrenmek istediğim birsey var bütünleme sınavına puanımızı daha da yükseltebillmek için de girebiliyor muyuz ?

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
hayır spoiltgirl yükseltmek için giremezsin. zaten yükseltip napcan geçme notunu al tamam. ödül vermiyolar ya:p

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz