forum yoklaması bakalım hergün kim burda.....

jojo

Yeni Üye

dün geldin bi esinti gidişin sessiz oldu bide atıp tutuyordun uyumuyacaz diee:D
o nasıl konuşmak atıp tutmak filan:eek:hiç yakışmadı:mad: dün ben gece 23 e kadar burdaydım.herkes gittikten sonra mecbur bende gittim.madem benim soledime uyuyon nie sende gittin; ayrıca ben 23 ten sonra dün kanal d de vahşi ırk vardı onu izledim.ben hep vardım yanii:D:D uyumadım:p

BospHoruS

Özel Üye
o nasıl konuşmak atıp tutmak filan:eek:hiç yakışmadı:mad: dün ben gece 23 e kadar burdaydım.herkes gittikten sonra mecbur bende gittim.madem benim soledime uyuyon nie sende gittin; ayrıca ben 23 ten sonra dün kanal d de vahşi ırk vardı onu izledim.ben hep vardım yanii:D:D uyumadım:p
ne hava atıyorsun bende izzledim :D

jojo

Yeni Üye
ayy cnm ya çok naziksin teşekkür ederim yapmam mı ben arkadaşıma ellerimle:D

jojo

Yeni Üye
afiyet bal şeker olsun:) bu arada çayımı beğendine de sevinmedim değil hanii:D dur cnm sana şimdi kek de ikram edeyim de kuru kuru içme çayını:)

jojo

Yeni Üye
aaa arkadaşlar olmuyor böyle çok ayıp:D zan altında bıraktınız beni yaw.kim istedi de ben yapmadım:( burdaki herkes benim için bir.biz bi aileyiz..böyle olmuyacak şimdi sanada yaparım diycem alttan başka biri küscek:D en iisi burdan benden herkese çay.. hemde tavşan kanı;) umarım herkesin gönlü olmuştur:p

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz