FotograFelsefe

?

.............................

Misafir
Bu yorumda benden olsun.
Puslu,gece çekilmiş bir fotoğraf olsa gerek ya da havanın kapalı oldu bir zamanda.Dalgalar hafif kayalara vururken,bir yanda da rüzgarın sesi ve bayrağımızın o eşsiz dalgalanması.Ne kadar da güzel bir görüntü.
Emeğine sağlık Selçuk,şuan benim yakın zamanda çektiğim bir foroğraf yok ve resim ekleyemeyeceğim,bu görevi sıradaki arkadaşıma devrediyorum.
puslu gece değilde hava kapılydı ... canın sağolsun ... :rolleyes: yorumlaman yeterliydi bnm için.... ;)

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
fotolar guzel elıne saglık

dileksener

Yeni Üye
Adı : 19 mayıs Spor & Gençlik bayramı... :cool:

Mekan : Beşiktaş - Kadıköy hattı vapuru... :rolleyes:

19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN !!!
Süper bir fotoğraf olmuş Selcuk.Eline,denklanşörüne sağlık:D:D:D Gerçekten , sanki ünlü bir ressamın elinden çıkmış bir tabloyu andırdı bana.Bayrağımız,renklerimiz öyle harika ki çekilen veya çizilen resim de işte böle süpper görünüyor.Havanın kapalı olması da ayrı bir duygu yoğunluğu katmış fotoğrafa :rolleyes: 10 numara bir fotoğraf karesi olmuş:)

Ben de sırası gelmişken 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZI KUTLUYORUM ARKADAŞLAAR :)

dileksener

Yeni Üye
papağan değil bunlar papağan görünümlü keçi bunlar KEEÇÇİİ !! :D :D Papağanların yerinde olsam sinirimi fotoğrafı çekenden çıkarırdım ... :D :D :D
Evet KEÇÇİ oldukları konusunda sana katılabilirim Selçuk duruşları aynı inatçı keçi havasında:):) Yalnız niye sinirlerini fotoğrafı çekenden çıkarıyolarmış onu anlamadım:confused::rolleyes::eek: Sen sinirlenince açısını başkalarından çıkaranlardansın herhalde:p:rolleyes:

pegasus_dna

Forum Editörü
oy oy ne tatlılar insan imreniyor gerçekten çok masum duruyorlar...renklerin güzelliğine bak çok güzeller teşekkürler ablacım.... ben kaplumbağalaırımı ekleyemiyorum :(:( teknik sorun var sanırım:(

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Harika bi foto olmuş ablacım çok güzel yakalamışsın;)
keşke insanlarda bunlar kadar masum yalansız riyasız karşılksız sevebilseler teşekkürler ;)

?

Misafir
bunlar renk değiştirmiş dilek ... Önceki çift nerde bunlar nerde :D

By_tr

Özel Üye
Bir önceki dargın aşıklara inat öpüşüp koklaşan çifte kumrular! pardon çifte papağanlar :p:D

Mekan : İzmir Doğal Yaşam Parkı

Müthiş Bir kare tebrik ediyorum dilek
Nasılda yapışmış üst dudaktan :p pardon gagadan üstteki dişiye benziyor :)

En Doğal Fotomodellerden devam edelim
adını siz koyun

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Evet ekleyen yok mu felsefe yapalım:)

?

Misafir
Birbirini keseleyen güvercinler....

Buyrun ark.lar .... Birsen bu fotoğrafı senn için yüklüyorum sözüm vardı çünkü hatırlarsan ... :rolleyes: ;)
_____________________________________________________________________________________________________
Adı : Birbirini keseleyen güvercinler ... (ya da cıbı cıbı yapan kuşlar bıcı bıcı değil aslı :D)

Mekan : Taksim / İSTANBUL - Gezi parkı

Açıklama : Taksimde yürümekden ayaklarıma kara sular indiği bi sırada taksimdeki metro çıkışı gezi parkında soluklanma veya dinlenmek için bank'a oturmam sonucu ortaya çıkmış bi karedir kendisi... :rolleyes: Yazın vermiş olduğu sıcaklığa dayanamayan güvercinler yaz aylarında haber kanallarında gözümüze çarpan çocukların su dolu fıskiyelerde oynamalarına şahit olmuşsunuzdur (şahsen ben şahit oldum:D) Her güvercin kendi halinde iken özellikle bu ikisi anlaşmışlar gibi birbirlerine yardımcı oluyorlardı serinlemek konusunda aklıma ilk gelen fotoğraf adı da " Birbirlerini keseleyen güvercinler " olarak zihnime kazındı... işte bölee ark.lar ... Yorumlucaklara kolay gele ;)

Aslı o kadar fotoğraf istiyodun al bakalım felsefe yap !! :D Sende birsen .... :D

Hazır-Cevap

Özel Üye
Tşk ediyorum ilk önce Selçuk unutmadığın için ;)
Yorumlamaya başlıyorum.
Soldaki güvercin sanki durumdan memnun değil gibi,bakar mısınız gözünün rengi bile dönmüş,biraz da küskün gibi.Sağdaki güvercinde gönlünü almaya çalışır gibi uğraşıyor sanki. :) Güvercinlerin masumiyeti biraz da aslında,doğal ve güzel yakalamışsın yine,sen bu işi biliyorsun...;)

Not:19 Mayısta çektiğin fotoğraflar varsa olmuştur muhtemelen paylaşırsan sevinirim.

?

Misafir
Tşk ediyorum ilk önce Selçuk unutmadığın için ;)
Yorumlamaya başlıyorum.
Soldaki güvercin sanki durumdan memnun değil gibi,bakar mısınız gözünün rengi bile dönmüş,biraz da küskün gibi.Sağdaki güvercinde gönlünü almaya çalışır gibi uğraşıyor sanki. :) Güvercinlerin masumiyeti biraz da aslında,doğal ve güzel yakalamışsın yine,sen bu işi biliyorsun...;)

Not:19 Mayısta çektiğin fotoğraflar varsa olmuştur muhtemelen paylaşırsan sevinirim.
bence tam tersi birsen neden dersen eğer şöyleki : Soldaki güvercin memnun değil gibi demişsin ... Tam tersi o kdar memnunki kendini bırakmış yani örnekle açıklayacak olursam sen bi kediyi ya da herhangi başka hayvanı okşadığında napar gözünü kapar ruhu okşanır dimi burdaki de o vaziyet gözünün rengi bile gitmiş demişsin gözünün renginin bi yere gittiği yok gözünü kapatmış sadece :D (örnek verdiğim olayda bahsettiğim gibi) ruhu okaşnıyo yani küskünlüğü nerden çıkardın anamadım dorusu :confused:
Bu işi biliyorumda bakalım bi terslik olmazsa 2011 fotoğrafçılık ve kameramanlığı açıkdan okumayı düşünüyorum... Bakalım ... :rolleyes:

Birsen 19 mayısda ewe giderken üstümü değiştirim dedim değiştirdim yemepimi yedim ve sonra uyuyakalmışım... :rolleyes: haliyle çekimlerim olmadı :(

Aslı sen nerdesin o kdar foto ekleyinde yorum yapalım diyodun :D Fotoğraf burda sen yoksun !! :D

Hazır-Cevap

Özel Üye
İlk anda bakınca onlar geldi aklıma ve o şekilde paylaşmıştım.Daha detaycı baktığın zaman senin düşüncelerinde doğru.Bu sefer tezat kaldık biraz :confused::rolleyes:

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz