Graal89(Onur) arkadaşımız yarın ameliyat olacaktır!..

Hazır-Cevap

Özel Üye
Onurun herkese slmı var.Selçuk Onur'a söyledim ben.Selçukla İstabulda bir maça gidecekmissiniz Ankaragücü diye bağırcakmış dedim:D:D Onurda güldü:D:D Mutlu oldu.Bu arada sesi daha iyi geliyordu eh biraz ağrılar varmış.

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Arkadaşlar öncelikle hepinize teker teker teşekkür etmek isterim ama halsizlik ve yorgunluk var üzerimde ama genede hepinize çok teşekkür ediyorum.Ameliyat neşeli geçti ameliyathanede 1 saat kadarda olsa mecburiyetten gs lı olmak zorunda kaldım ve iğneden çok korkan biri olarak 11 tane iğne yedim.gsli olmak ve iğnelerden başka bi sıkıntım yoktu.bunun yanında sevindirici olan 10 gün sonra futbol oynamaya başlayacağım:)Arkadaşlar hepinize tekrardan çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız :)Allah razı olsun hepinizden....

?

.............................

Misafir
Arkadaşlar öncelikle hepinize teker teker teşekkür etmek isterim ama halsizlik ve yorgunluk var üzerimde ama genede hepinize çok teşekkür ediyorum.Ameliyat neşeli geçti ameliyathanede 1 saat kadarda olsa mecburiyetten gs lı olmak zorunda kaldım ve iğneden çok korkan biri olarak 11 tane iğne yedim.gsli olmak ve iğnelerden başka bi sıkıntım yoktu.bunun yanında sevindirici olan 10 gün sonra futbol oynamaya başlayacağım:)Arkadaşlar hepinize tekrardan çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız :)Allah razı olsun hepinizden....
yorgunluk olması doğal hatta olmazsa vardır bi terslik... :D İğneden çok korkan biri olarak 11 tane iğne yediğinden bahsetmişsin... Korkmasaydın daha fazlamı yiyecekdin... demenden onu anlıyorum :D GSli olmuşsun ( 1 saatliğinede olsaa... ) ölee sıkınıtıya can kurban :D Sahalara tekrar döndüğünde dikkat ette bari... bi daha 11 iğne + 1 saatlik gsli olma... :D Hadi bakalım.... :rolleyes:

graal89

♥ Ankaragücü ♥
yorgunluk olması doğal hatta olmazsa vardır bi terslik... :D İğneden çok korkan biri olarak 11 tane iğne yediğinden bahsetmişsin... Korkmasaydın daha fazlamı yiyecekdin... demenden onu anlıyorum :D GSli olmuşsun ( 1 saatliğinede olsaa... ) ölee sıkınıtıya can kurban :D Sahalara tekrar döndüğünde dikkat ette bari... bi daha 11 iğne + 1 saatlik gsli olma... :D Hadi bakalım.... :rolleyes:
korkmsam daha fazla yiyecektim değil ben bi tetanoz aşısı olmak için 1 hafta cesaretimi toplayıp öle aşı olmuştum.:)1 günde 11 tane iğnede benim için büyük olay :)gs li olmak konusuna gelincede valla ameliyathaneye giripte o kadar gs li nin arasında Ankaragücünü savunmak aptallık olurdu:)İş sende bitmiyoki dostum dikkat etsen ne olur karşındaki adam hay van olduktan sonra sen istediğin kadar dikkat et:)

ÖZLEM68:)

Yeni Üye
:D:D:D Onur hani 9 tane igne yedim 2 tane daha yerim nolucak diyodun ne oldu canım :Dkevgirmi oldun sen :D:D

graal89

♥ Ankaragücü ♥
teşekkür ederim durucanım hastanedede çok ilgilendin ellerinden öpüyorum ve seni seiyorum :=)aynı zamanda birsen sanada çok teşekkür ediyorum canım benim..hepiniz çok iyisiniz:)

dileksener

Yeni Üye
Tekrar geçmiş olsun Onurcum:)
Valla 11 tane iğne yemiş olmana üzüldüm ama 1 saatliğine de olsa gs'li olmuş olman güzel olmuş ne yalan söliyim:) :D

Kendine dikkat et...sevgiler :D:D

graal89

♥ Ankaragücü ♥
merve can ve atilla kardeşim teşekkür ediyorum sizlere.Valla Dilek Abla şuan ki baş ağrm geçsin 1 ay gs li olurm 3 gündür şiddetli baş ağrısı çekiyorum gözüm ne ankaragücü nü görüyo nede başka bişeyi ama başağrım geçtiği zaman kaldığım yerden devam edeceğim buna emin olabilirsiniz:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,741
Son üye
Vitamixuxt