hadi hikaye yazalım:)

jojo

Yeni Üye
(bu arada final ne zaman olcek:) birleştirelim yaw yazıktır.:( sevenler ayrılmasın...)

mimoza

Özel Üye
kadın tutamadı kendini hıçkırıklara boğuldu..kadının gözlerinden düşen her damla adamın yureğine saplanan bir kurşun gibiydi...kadına sarıldı..(finale geliyoruz:.)

BURCU

Çok Özel Üye
bu kadar kolay olmamlı kim ödeyecek boşa geçen yılların hesaplarını.. akan gözyaşları kaybedilen duygular bu kadar kolaymı geri gelir.. bu kadar zaman beklemenin sonucu bumu yani.. neden bu kadar geçe ertelenmiş.. bunlar şimdi sorgusuzmu kalacak.. suçlu olan kim.. kim ne yapmış.... sanırım araya zaman koymuşlar dahada mutlu olabilmek için :D :D:D:D

BURCU

Çok Özel Üye
karpuz mevsimide yeni geldi :D bence böyle bitmemeli bitemez olamaz yapılanlara mükafat verilemez

weeping eyes

Özel Üye
kadın adamı karpuz bahanesi ile içeri aldıktan sonra kapıyı kitledi ve anahtarı koynuna yerleştirdi:D:D:D
ardından bi güzel kırılmaz iğde değneyi ile adama daldı.
yermisin yemezmisin:D
kadının içinde karşı konulmaz bi öfke vardı yetinmiyordu.
adamı bi o duvara bi diğer duvara savuruyordu:D:D:D

BURCU

Çok Özel Üye
:D:D:D:D:D helal sana ben bile bu kadar iyisini yazamazdım.. tebrik ediyorum seni.. son olarakta karpuzu aldı ve adamın kafasında paramparça yaptı..:D:D

weeping eyes

Özel Üye
adam kadına ben ne yaptım dese bile kadın: eşek karpuz kabuğundan ne anlar !!! dedi:D:D:D
kadının öfkesi bitmiyordu Yarabbim:D:D

BURCU

Çok Özel Üye
o karıncayı bile inciltmeyen kadının gözlerinden ateşler fışkırıyordu adeta.. adamı öldürecekti nerdeyse... önceden kaplan olan adam şimdi kedi yavrusu gibi kalmıştı oracıkta..

weeping eyes

Özel Üye
kadın bi yandan yerleri karpuz kabuklarından temizlemeye çalışan adama tekme atarken,diğer yandan ayçekirdeği kabuklarını çitip çitip yere atıyordu:D:D:D (hem cinslerim beni öldürecek:D)

BURCU

Çok Özel Üye
kadın ne yapsa haktır.. onca yılın hakkını nasıl çıkartacaktı.. her gün daha bi öfke işlemişti ellerine bacaklarına gözlerine.. bu ana gelene kadar gitmediği dövüş sporu klamamıştı.. bu anın özlemiyle yanıp tutuşuyordu.. ve amacını başarmak üzere ...

jojo

Yeni Üye
loo siz naptınız yaw dedım bırden acaba farklı yerdemiyim canım ask hıkayesıne dovus unsurları katmıssınız.olmadı ne bıcım final oluı bole bee

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz