Halatı kopan asansör yere çakıldı: 4 ölü

sonsuz_nur

Özel Üye

Halatı kopan asansör yere çakıldı: 4 ölü

Konya'da lüks konutların yer aldığı inşaat halindeki 23 katlı binanın 17. katında işçileri taşıyan asansörün halatının koparak yere düşmesi sonucu 4 işçi hayatını kaybetti.

Güncelleme:10 Kasım 2010 12:50
KONYA (İHA) - Konya'da lüks konutların yer aldığı inşaat halindeki 23 katlı binanın 17. katında işçileri taşıyan asansörün halatının koparak yere düşmesi sonucu 3 işçinin hayatını kaybetmesinin ardından ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan işçi de kurtarılamadı.
17. KATTAN DÜŞTÜLER- FOTO GALERİ
Olay, saat 10.00 sıralarında merkez Selçuklu ilçesi Feritpaşa Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, lüks konutların yapıldığı 23 katlı inşaatın 17. katında çalışan işçilerin bindiği asansör, halatın kopması sonucu yere çakıldı. Meydana gelen kazanın ardından olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi. Sağlık görevlilerinin yaptığı müdahale sonunda işçiler Rasim Yılmaz (29), Abdulkadir Geylani Özçelik (37) ve Adem Aytaç'ın hayatını kaybettiği anlaşıldı. İşçilerden ağır yaralı olan Mehmet
Omaç'ın (30) da kaldırıldığı Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hayatını kaybetmesi ile ölenlerin sayısı 4'e çıktı. Cumhuriyet savcısı olay yerinde incelemelerini sürdürüyor

sonsuz_nur

Özel Üye
hmm bu bi fobi aslınd abenimki kapalı bi yerd ekalamıyorum tek asansör degil yani bikeresinde emar çeklmem gerekiyordu dolap gibi bişeyin içine sokamamışlardı beni:) böyle şeylerden kkorkarım binmemde yaşlnca dizlerim merdiven çıkamaz hale gelince korkumu yenerm heralde...

SIRMA

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
korkum var asla tek başıma binemem kötü bir fobi....
merdivenlerden çıkmayı hep tercihimdir....ALLAH rahmet eylesin teknoloji yüzünden oluşu gerçekten üzücü......
tşk.ler..........

Efsunnn

Yeni Üye
Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır versin Rabbim.
öyle korkularım yok çok şükür sonuçta vaktim gelirse evde otursamda ölüm beni bulur. ondan kaçış yok...

eebru

Özel Üye
bak doğru düşünüyosun sana katılıyorum..
ya dışarı çıktığımda araba çarparda ölürüm die düşünüp dışarı çıkmayanlar var ya..

Efsunnn

Yeni Üye
oda bayağı komik olur evde otur kös kös sonra azrail gelirmiş sizin geleceğiniz yok bari biz gelelim dedik falan :haha
tövbe yarabbim :) sonuçta vakit geldiği zaman ne bi saniye önce ne de bi saniye sonraya kalmıyo

eebru

Özel Üye
hani diyo ya: uyudun uyanamadın olacak.. die tabi dinden kopanlar ne bilsn bunları

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,741
Son üye
Vitamixuxt