Halkla Ilişkilerden Mezun Olan Var Miii

arzum1606

Yeni Üye
bitsin artık iktisat için bişey diyemem ama tarihten geçmek istiyorsan burdaki bütün tarih deneme sınavlarını çöz ardındanda e öğrenme portalındaki soruları çöz ben o şekilde geçtim genelde aynısı çıkıyo soruların umarım geçersin başarılar

J3_u_L_u_T 33

Yeni Üye
halk ilş 2 sınfı kadar kolay derslerı dahagrmedım kıtabın aynısını sormulardı 70 den asagı alanı dövuyolar bızım burda:)

pelun

Yeni Üye
arkadaşlar halkla ilişkiler diplomanızda açık öğretim yazıyor mu?merak ettiğim bir konu..

gül_34

Banned
Merhaba arkadaşlar, yazdıklarınızı okudum bende birincisınıftayım iş teklifi aldım halkla ilişkileri okuyorum diyince ne yazıkı henüz aldıgım teklifleri degerlendirmedim, işe girmeyi düşünmüyorum, bana engel olmasındiye bence halkla ilişkiler çok güzel bir bölüm herkese tavsiye ederim. Ders konusunun zorluk veya kolaylıgına gelince açıkögretimde okutulan dersler hepsi hemen hemen aynıdır sadece branşlar üzerinde yogunluk oluşuyor ben halkla ilişkileri okuyorsam branş dersim halkla ilişkiler üzerinde yogunlaşıyor maliyeyi okuyorsam maliye uzerine yogunlaşıyor; maliye sayısal uzerine branşda yogunluk oluştururken halkla ilişkiler sözel üzerine yogunluk daha çok günlük hayatta kulanacagımız verilerden oluşuyor herkese tavsiye ederim ayrıcada bu meslek için pazarlamacı diyen arkadaşlarımada bunları tavsiye ederim o arkadaşlarımızı pazarlamak için halkla ilişkilere ihtiyac var.

almus suat

Yeni Üye
h.i 2. sınıftayım ve bir süpriz olmazsa inş. buiş finalde biter yani eylüle kalmaz.asıl benim düşündüğüm devam etsem mi etmesem mi.çünkü bayaa bi stres yaptı bende ders çalışmak.eeeebu kadar yıldan sonra ders çalışmak biraz zor geliyo insana.geçim sıkıntısı bitaraftan iş güç bitaraftan.bakacazz artık.gerçi bizde yani memurlarda pek fark etmiyo desem yalan olur.illaki dört yıllık la iki yıllık bir olmuyor.dört yıllık daha iyi tabii.en azından yükselme sınavlarında felan daha etkili olur heralde..devam eden arkadaşlardan dersler hakkında yorum yapmalarını rica ediyorum zormu kolaymı..bi fikri olan varsa paylaşsın lütfen..

kartal4500

Yeni Üye
bende 2. sınıfım insallah yüzde 99 mezunum finaller açıklanınca.okuması çok zevkli bir bölüm neden daha önce kayıt olmadığım için çok pişman oldum.herkese tavsiye ederim.tüm arkadaşlara başarılar dilerim.

aof lu

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar... Sınav sonuçları açıklandı ve beklenen an geldi :) bende halkla ilişkiler bölümünü okuyorum daha doğrusu okuyordum diyim :) çünkü mezun oldum bütün dersleri geçtim
halkla ilişkilerde en çok zorlandığım ders uygarlık tarihiydi.
Sonunda onuda başırdım :):):) darısı sizlere....

aysun20

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar halkla ilişkiler 2.sınıda geçtim bende bu bölümde en zor ders bence kesinlikle hukuk... 2. sınıfa geçtim ama allattan hukuğu bırakarak geçtimo o dersten nefret ediyorum okadar çalışıyorumm ama olmuyor bitürlü ömrümüü yedi valla tek dileğim bütten geçmek diğer derslerinn hepsi çok kolay şu hukuğuda biraz esnek tutsalar sorularda hiç fena olmaz vallaa...

fazemu

Yeni Üye
Ya bu halkla ilişkiler bölümü kaç yıllık

Toprak63

Yeni Üye
Bende mezun oldum halkla ilişkilerden ama iş yok :mad:

nigar unutulmaz

Yeni Üye
arkadaşlar ben mezun oldum h. ilişkilerden işletmeye geçmek istiyorum aranızda geçenler var.. hangi dersleri göreceğiz bilgilendirirseniz sevinirim..

rumely90

Yeni Üye
BNDE H.İ okuorum 2.sınıfa gectim . dersleri cok eglenceli ve kişilk geliştirici. eger kendinide geliştirebilirsen olanakları geniş yelpazeli bi bölüm.tavsie ederim.ayrıca örgünde de okuorum ama aöf deki bölümüm daha cok ilgimi cekioo :D örgünde de uluslararsı ilşkileri okuorum :D

Linsey

Özel Üye
arkadaşlar ben mezun oldum h. ilişkilerden işletmeye geçmek istiyorum aranızda geçenler var.. hangi dersleri göreceğiz bilgilendirirseniz sevinirim..
Merhaba , Göreceğiniz dersler;

Finansal Yönetim
Pazarlama Yönetimi
Maliyet Muhasebesi
Türk Vergi Sistemi
Yönetim Bilgi Sistemi
İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

Dikey geçiş yaptığınız için İngilizce dersinden muafsınız;)

nigar unutulmaz

Yeni Üye
Teşekkürler linsey bilgilendirdiğin için..desene iyi çalışmak lazım işletme iktisattan kolaymış diyolar inşallah öyledir

Linsey

Özel Üye
Teşekkürler linsey bilgilendirdiğin için..desene iyi çalışmak lazım işletme iktisattan kolaymış diyolar inşallah öyledir
Çalışırsanız zor olacağını düşünmüyorum,
her ne olursa olsun geçmiş yıllara ait soruları çözmenizi tavsiye ederim;)

nigar unutulmaz

Yeni Üye
Halkla ilişkileride zaten geçmiş yıllara ve e sınava çalışarak geçtim tabikide çalışmam gerekiyor teşekkürler tavsiyen için

ylmzsngl

Forum Ahalisi
Bölüm:
İşletme
Merhaba , Göreceğiniz dersler;

Finansal Yönetim
Pazarlama Yönetimi
Maliyet Muhasebesi
Türk Vergi Sistemi
Yönetim Bilgi Sistemi
İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

Dikey geçiş yaptığınız için İngilizce dersinden muafsınız;)
Şimdi ben ingilizceyi geçemediğim için mezun olamama durumum olursa, işletmeyi seçince ingilizceden muaf oldugum için direk ingilizceyi etkisiz kılıp h.i. mezunu olabiliyormuyum? :D biraz karışık oldu ama sanırım anlatabildim. Bir diğer sorumda geçme notunun 60 olacağını okudum bugun başka bir sitede bu konuda bir bilginiz var mı?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz