Hangi Bölümü Okuyorsunuz?

Hangi Bölümde Okuyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    215
  • Anket kapatılmış .
B

beyazmelek

Misafir
labaratuvar veterinerlik 2 deyim çevre sağlıgından kaldım büte kaldım hiç çalışma soruları bulamıyorum yardım lütfeeeen

lilliyum

Yeni Üye
Halkla ilişkiler. Bu bölümdeki arkadaşlar yardımlarını esirgemesinler :) Ne yapayım çok Korkuyorumm. Okul defterini kapatalı aradan yıllaaaarrrr geçmiş. tekrar ders, sınav vallahi ürkütüyo beni :(

A

ayça.

Misafir
merhaba bende okulöncesi öğretmenliği 1.sınıfa kayıt olacam daha ilk senem herkeze başarılar okulöncesi varsa iletişim kuralım

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
slm arkadaşlar bende laborant ve veteriner sağlık bölümüne başlıcam bu sne burda okuyan iki arkadaş var bu böülümü başka yok sanırım dersler çok ağır diyolar okuyan arkadaşlara sesleniyorum doğrumu...:mad:
Elimizden geldiği kadarıyla sizlere destek olmaya çalışıcaz arkadaşlar. Şu an için 2 yıllık bölümlerle ilgili fazla döküman bulmak mümkün değil ama ilerki günlerde sizler için araştırıp gerekli ders notları ve sınav sorularını eklemeye çalışıcaz.

dilek20

Yeni Üye
Elimizden geldiği kadarıyla sizlere destek olmaya çalışıcaz arkadaşlar. Şu an için 2 yıllık bölümlerle ilgili fazla döküman bulmak mümkün değil ama ilerki günlerde sizler için araştırıp gerekli ders notları ve sınav sorularını eklemeye çalışıcaz.
teşşekür ederim benimde elime bi bilgi gelirse sizlerle paylaşırım:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz