{{ Hangi üye ? Tercih yapalım }}

SIRMA

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
tamam da ben doğru yapıyorum sıralama yanlışlığı yapmış ben zaten birini seçtim 2 ismide ben verdim yani mantıken doğru olanı yaptım sizi söyledim diğer 2 ismi ben verdim sadec sıralama yanlışlığı...

in trouple
ebruu isokor...tamam sıralamayı düzeltim...

kevin norton sizden öğrenecek değilim pratikte göstermenizie gerek yok kendinizi yormayın sadece sıralama yanlışlığı o kadar...yinede tşk.ederim..

kevin_norton

Yeni Üye
sırma

elmayra-isokor

gerçi elmayra biz adam yerine koymamış ama olsun yine büyüklük bizde kalsın

SIRMA

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
kevin norton
hazır cevap tabiki ebruu...

elmayra nın ismimizi vermesile başımız göğe ermiyecek ne de vermemesiyle hiç olmayacağız...bu sadece formdaki bir konu tercih meselesidir sadece isim vweriyoruz tabiki bütün arkadaşlarımıda seviyorum tanımasamda....
elmayra nın ismimi vermemesi beni incitmedi kırılmadımda tercihidir ama tabiki ikisi değil sözü kötü olmuş yakıştıramadım tanımadan etmeden bir infaz daymış gibi söylemiş tabii önemli değil benim için yani vermesi önemli değildir tabii bazı arkadaşlarıyla diyoloğunu bilmiyorum belki çok seviyordur bazı arkadaşlarını adını tabii deyip verebilir ama bazı isimleride tuhaf ve gereksiz bir şekilde o şekilde itham etmeye hakkı yok ama uslubu da tarzıda tercihidir..saygı duyuyorum...

ve kendisine bunu söylüyorum genel anlamda NE KADAR DEĞER VERİRSEN O KADARDA DEĞER ALIRSIN VE DEĞER BİÇİLİRSİN her anlamda söylüyorum ..

E

_elmayra_

Misafir
kevin norton
hazır cevap tabiki ebruu...

elmayra nın ismimizi vermesile başımız göğe ermiyecek ne de vermemesiyle hiç olmayacağız...bu sadece formdaki bir konu tercih meselesidir sadece isim vweriyoruz tabiki bütün arkadaşlarımıda seviyorum tanımasamda....
elmayra nın ismimi vermemesi beni incitmedi kırılmadımda tercihidir ama tabiki ikisi değil sözü kötü olmuş yakıştıramadım tanımadan etmeden bir infaz daymış gibi söylemiş tabii önemli değil benim için yani vermesi önemli değildir tabii bazı arkadaşlarıyla diyoloğunu bilmiyorum belki çok seviyordur bazı arkadaşlarını adını tabii deyip verebilir ama bazı isimleride tuhaf ve gereksiz bir şekilde o şekilde itham etmeye hakkı yok ama uslubu da tarzıda tercihidir..saygı duyuyorum...

ve kendisine bunu söylüyorum genel anlamda NE KADAR DEĞER VERİRSEN O KADARDA DEĞER ALIRSIN VE DEĞER BİÇİLİRSİN her anlamda söylüyorum ..
Bir anlık yazdığım bişeydi.İkinizi de tanımıyorum.Bu da bir oyun dediğin gibi.Özür dilerim..

SIRMA

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
önemli değil büyüklükle alakası yok olabilir bazen böyle şeyler....
gönlüm isterki bütün arkadaşlarımın imkan olsa hepsinin ismini veririm....

kendim, bütün arkadaşlarımın ismini vermiş gibi sayıyıyorum...
aldığım bir karar ben artık bu konu başlığı altında bu konuya katılmıyacam...
isim vermiyecem son kez bu konu başlığının altında yazı yazıyorum....

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,741
Son üye
Vitamixuxt