Haniymiş Muhabbet Kuşlari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ogrenci_84

Özel Üye
...

ya ben takmamazlık değil siteyle ilgili bi problem vardı onu sormuştum önemli bişeydi gerçekten ki senin soruna gelince online listesini incelerken yavuz abinin sana özel mesaj yazdığını gördüm bende ondan öylesine sordumm takmamayla alakası yok soruyu sorduktan sonra bekledim cevap gelmeyince bende çıktım tekrar girdiğimde bi problemle karşılaştım onu hakana sormak istedim sonradan sana dönecektim zaten kale almamakla alakası yok
.........ii

havva578

Özel Üye
ii???????????????????????????? bu ne öğrencii

ogrenci_84

Özel Üye
peki hayatım,peki janımın içi,peki fıstıklı kabuğum,peki başımın belası,peki gıjjjjjıııııııııııkkkkkkkkk...şimdi...? (oh bea rahatladım:)) len kim suçlu he pis fare:))))

BURCU

Çok Özel Üye
öğrenci sende çaktirmadan lafları sıralıyosun :D o kadar büyütülecek bi konu olduğunu zannetmiyorum :) ama kullandığın kelimeler kırıcı olabilir dikkat et:(

ogrenci_84

Özel Üye
öğrenci sende çaktirmadan lafları sıralıyosun :D o kadar büyütülecek bi konu olduğunu zannetmiyorum :) ama kullandığın kelimeler kırıcı olabilir dikkat et:(
ANLIYOR ANLIYOR.ANAM SEN MERAK ETME.SANA ÖLE GELİYOR LAF ÇAKTIRDIĞIM FELAN YOK..ARAYI KIZIŞTIRMAYALIM.HAVVA BENİ BİRAZDA OLSA TANIDIYSA BENİ ANLAYAJAĞINDAN EMİNİM...

BURCU

Çok Özel Üye
yok canım arayı kızdırmak gibi bi derdim yok sende merak etme :D sadece gördüğümü söyledim.. bunuda yapabilirim herelde:)

weeping eyes

Özel Üye
Allahım kaç tane güzel kız arasına düştüm ben bölee:D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,741
Son üye
Vitamixuxt