Hatırlayanlar Parmak Kaldırsın

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Çocuklugunuza dogru yolculuga çıkın bakalım kimler neyi hatırlıyor:rolleyes:

?

.............................

Misafir
ayşegül kırda hariç hepsi ok !! şimdi hepsini hatırlamıyorum parmak kaldırcammı kaldırmıcammı !? :D:D:D:D:D:D

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
ayşegül kırda hariç hepsi ok !! şimdi hepsini hatırlamıyorum parmak kaldırcammı kaldırmıcammı !? :D:D:D:D:D:D
Senin edebiyatı sevmeyişinin nedeni çıkıyor ortaya:Dayşegül kırdayı okumamışsın, cin ali serisini bile tamamlamışmıydın sen:Dhatırladıkların var kaldırabilirsin parmagını:p

?

Misafir
Edebiyat bana uzak sana yakın olsun aslı .... :D ewt elmayra yaşlanıyorsun....:p :p :p :D

cin alinin bi çöp adam gibi bişi olduğunu hatırlıyorum serisini tammlamakda ne ki !? :D odamı kitapdı !? Vaayyy bee bi yaşıma daha girdim şimdi.... :D :D :D :D

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Edebiyat bana uzak sana yakın olsun aslı .... :D ewt elmayra yaşlanıyorsun....:p :p :p :D

cin alinin bi çöp adam gibi bişi olduğunu hatırlıyorum serisini tammlamakda ne ki !? :D odamı kitapdı !? Vaayyy bee bi yaşıma daha girdim şimdi.... :D :D :D :D
Soru ya bak:rolleyes:cin ali nin serisi şöyle oluyor;[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Artık okullarda okutulmadığını biliyorum, tabi hala piyasada yeni tasarımlarıyla mevcut..[/FONT]

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
çocukLuğumu hatırladım..
ne güzeldiler,ne güzeldik..
ama ne diyor şarkı?;
biz büyüdük ve kirlendi dünya..''
:rolleyes:
Su tabancası,sokakta durmadan taso oynardık 1. sınıfta cin aliyi okurken yarış yapardık :rolleyes: kim daha hızlı okuyacak diye:)ve benim çim adamımın hiç saçı çıkmadı keldi:pve rengarenk bilyeler:rolleyes:

Hazır-Cevap

Özel Üye
Hepsini hatırlıyorum bende .Hele o kokulu silgi yok mu öğretmenimiz asla aldırmazdı.Alan oldu mu da şikayet ederdik birbirimizi.
Tasolar.Çim adam,suyunu çok koyunca çürürdü..:D
Tonton Aliler vardı bir de.
Ah ne günlerdi...
Teşekkürler Aslıcım o günlere götürdün beni...

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Hepsini hatırlıyorum bende .Hele o kokulu silgi yok mu öğretmenimiz asla aldırmazdı.Alan oldu mu da şikayet ederdik birbirimizi.
Tasolar.Çim adam,suyunu çok koyunca çürürdü..:D
Tonton Aliler vardı bir de.
Ah ne günlerdi...
Teşekkürler Aslıcım o günlere götürdün beni...
Rica ederim canım ben de bi türlü çim çıkarttamazdım:pkokulu silgiler malum her kız ögrencinin kalemliginde olurdu mutlaka:rolleyes:

?

Misafir
Niye o kokulu silgi kansermi yapıyodu birsen.... :D:D:D:D:D:D:

Şimdi anlıyorumda çok komik geliyo bana yaa kokulu silginin kanser yapma olayı bizdede vardı çünkü.... :D :D :D

kokulu kağğıtlar vardı acayip koleksiyon yapardık... hele bi de ortak oldun mu biriylee allaaaaaahh yaşadın :D :D

Hazır-Cevap

Özel Üye
Niye o kokulu silgi kansermi yapıyodu birsen.... :D:D:D:D:D:D:

Şimdi anlıyorumda çok komik geliyo bana yaa kokulu silginin kanser yapma olayı bizdede vardı çünkü.... :D :D :D

kokulu kağğıtlar vardı acayip koleksiyon yapardık... hele bi de ortak oldun mu biriylee allaaaaaahh yaşadın :D :D
:D:D:D Aynen Selçuk kokulu silgi kanser yapar diye aldırmıyorlardı :D:D Bu yeşilin bir de pembesi vardı.En sinirlendiğim an üzerindeki desenin silinmesiydi :D:D

Evet evet o kokulu kağıtlara bayılırdım.Ne kadar çok vardı benim.Desenli vs.
Bir de hatırlıyor musunuz? Fasulyeyi.Eskiden bulaşık deterjanı kapları vardı ona koyardık.Pamukların arasında fasulyeler fasulye yeşerirdi.Amma da pis bir koku olurdu :D:D:D

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
vili vili hepsini hatırlıyorum sanki dün gibi. Bunların yanında akşam ezanı okunduğunda annemin ismimi balkondan bağırması terlediğimde sırtıma elini sokup havlu koyması bide akşam kokusunu... fotoğraf edilemeyecek şeyleride hiç unutmuyorum... Teşekkürler toprağım zaman tünelinden geçmişe doğru götürdün hepimizi;)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
vili vili hepsini hatırlıyorum sanki dün gibi. Bunların yanında akşam ezanı okunduğunda annemin ismimi balkondan bağırması terlediğimde sırtıma elini sokup havlu koyması bide akşam kokusunu... fotoğraf edilemeyecek şeyleride hiç unutmuyorum... Teşekkürler toprağım zaman tünelinden geçmişe doğru götürdün hepimizi;)
Evet akşam ezanı okunmadan evde olmam lazımdı benimde :)ama akşam ebesi oynamaktan hep geç giderdim:)ne güzel günlerdi :rolleyes:
Rica ederim topragım:)

hasret merve

Yeni Üye
çok güzel bir paylaşımdı teşekkürler aslı...bizleri çocukluğumuza götürdün...

çocukluğumuzda hepimizin hemen hemen aynı anıları vardır...

bizde kızlarla sokakta seksek oynardık,ip atlardık,duvara atılan topun üstünden atlamaca oyunu vardı(topu kim yüksekten atacak üzerinden zıplayacak:)),hepimizin patenleri vardı;yarış yapardık yokuş aşağı ...

benimde kokulu silgi merakım vardı,özelliklede desenli olanları;deseni silinince tekrar üzerine tükenmez kalemle kendim desen yapardım..:)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
çok güzel bir paylaşımdı teşekkürler aslı...bizleri çocukluğumuza götürdün...

çocukluğumuzda hepimizin hemen hemen aynı anıları vardır...

bizde kızlarla sokakta seksek oynardık,ip atlardık,duvara atılan topun üstünden atlamaca oyunu vardı(topu kim yüksekten atacak üzerinden zıplayacak:)),hepimizin patenleri vardı;yarış yapardık yokuş aşağı ...

benimde kokulu silgi merakım vardı,özelliklede desenli olanları;deseni silinince tekrar üzerine tükenmez kalemle kendim desen yapardım..:)
Rica ederim tatlım:) kokulu silgilerimiz hepimizin vazgeçilmeziydi sanırım:)

By_tr

Özel Üye
çok çükür bende hepsini hatırlıyorum bi garip oldum ya şimdi yeniden görünce
misket le su tabancasımı alsam kendime :)

teşekkürler

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,735
Son üye
Clamcaseptn