Hazırlık sınıfından devam etme ve sınıf geçme ile ilgili soru?

mechulmechul

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Mrblar,
Öncelikle yeni üyenizim, forumunuz gayet düzenli ve paylaşımlı bir site. Bu konuda teşekkür ederim.
Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum. Bu sene İşletme hazırlıktan devam etmek istiyorum. Kayıt tarihleri tam olarak ne zaman?
Birde hazırlık sınıfındaki çıkmış sorulara çalışıyorum sınıfı geçmem için bu yeterli olur mu? Bize verilen 4 dersten 3ünü mü geçmek zorundayız?
Bu sorulara cevap verirseniz çok memnun olucam. Şimdiden tşkler.

Aşkaimtisal

Yeni Üye
öncelikle kayıt tarihleri geçen yıl AÖF Bürosundan Kayıt Tarihi 20 eylül - 15 ekim tarihleri arasında yapılmıştı.Kayıt yenileme işlemleri ise 29 kasım -24 tarihleri arasında yapılmıştı.Bu yıl da pek bi değişiklik göstermez..

sadece çıkmış sorulara çalışarak evet bi başarı sağlayabilirsiniz belki ama bu tabiiki yeterli değil.. buradan çıkmış sınav sorularını indirebilirsin,http://www.aofdestek.net/aof.acikogretim.cikmis.ara.sinav.sorulari/55906-aof.hazirlik.sinifi.cikmis.2003.2010.ara.sinav.sorulari.html

Evet derslerden En Az 3 Tanesini geçmen lazım..

Yardımcı kitap olarak murat yayınlarının kitaplarından faydalanabilirsiniz.. Deneme sınavları ve ders notlarına da çalışmanızı öneririm. Veya Aöf Dvd Görüntülü Eğitim Seti - Açıköğretim Eğitim Seti - Aöf dvd setleri sitesindeki yardımcı dvd eğitim setlerinide tavsiye ederim. oldukça güzel anlatım ve çekim kalitesine sahipler. Bir çok kişi bu setlerle geçti..

mechulmechul

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Evet sitenizden indirdim şuan onlara çalışıyorum. Ara sınav, yıl sonu ve bütünlemeler hepsine ayrı olarak çalışıyorum.
Örneğin ara sınavda daha önce çıkmış vize final soruları çıkabilirmi yani karışık?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Ara sınavda final soruularının çıkma ihtimali yok gibi bir şey. Çünkü ara sınavda kitabın yarısından finallerde tamamından sorumluyuz. Ve finallerde daha ağırlıklı olarak kitabın ikinci yarısından sorular çıkmaktadır. o yüzden ara sınava ara sınav soruları ile çalışmanızı tavsiye ediyorum.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem