Hazırlıktan 2 3.sınıftan 1 ders kalması...yardım bekliyorum arkdaşlar

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
müdür şimdi benim şöyle oldu büt sonuçlarına göre 2 dersim kaldı g muhasebe ve iiş ve sosyal g h ...admin arkadaşımızın dedğine göre ve dün bi arkadaşım büroya bizzat gidip sordu durum şu: hazırlık sınıfı geçen sene kalktığından dolayı o dersleri 3.sınıfta verdiler ve onlar 3. sınıf dersleri sayıldı. 1-3 2-4 kuralına göre 2 alt sınıfta dersim kalmamış oldu...kalan iki derste 3.sınıf dersleri olmuş oldu
Şimdi müdür :)

Ne güzel açıklamışssın...

alsinsay

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
tek dersten kaldım ne yapmalıyım

merhaba. şu an kamu yönetimi 3. sınıftayım. alttan (2.sınıftan)iktisat teorisi dersinden kaldım. otomasyon ekranında bu ders görünmüyor. ben bu dersi nasıl vereceğim. bütünleme olacak mı. ne yapmam gerekiyor. lütfen yardımcı olur musunuz. dikey geçiş yapmam için bu dersi vermem gerekiyor. ama nasıl?

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
merhaba. şu an kamu yönetimi 3. sınıftayım. alttan (2.sınıftan)iktisat teorisi dersinden kaldım. otomasyon ekranında bu ders görünmüyor. ben bu dersi nasıl vereceğim. bütünleme olacak mı. ne yapmam gerekiyor. lütfen yardımcı olur musunuz. dikey geçiş yapmam için bu dersi vermem gerekiyor. ama nasıl?
İktisat Teorisi dersi, Siyaset Bilimi ve Siyasi Düşünceler Tarihi olarak iki ders şeklinde verilecek artık. İlki bu dönem, ikincisi önümüzdeki dönem verilecek.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz