iktisat 3 de okuyanlar..

• Konbuyu başlatan _elmayra_
  • Başlangıç tarihi
E

_elmayra_

Misafir
Dünden beri bekliyoruz ama henüz açıklanmadı.Tahminen en geç cumaya kadar açıklanır;)

irfanseren

Yeni Üye
Halada ara sınav sonuçları açıklanmadı.İnş. açıklanırsa eğer sonuçlarım iyi gelirse burada paylaşmak isterim iyi gelmezse hayırlı işler bu arada herhalde çoğunluk işletme okuyor.İktisat pek yok baksanıza bu forum sayfası ne kadar oldu açılalı pek yazan yok yada biz daha çok çalıştığımızdan vakit bulamıyoruzz:)))))))

E

_elmayra_

Misafir
ya da insanlar forumda birileri ile düşüncelerini paylaşarak zaman kaybetmek istemiyorlar.Bunun yerine ders çalışmak daha cazip geliyor:)

hayal72

Yeni Üye
tşk ederim elmayra.biliyorsunuz bugün sınavlar açıklandı. benim dersler çok iyi.çokta sevindim ben 3. sınıfı bitirdim gözüyle bakıyorum. darısı diğer arkadaşlara.umarım herkezin sonucu beklediğinden daha yüksek gelir.

cihanduygu8286

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize kolay gelsin. ben geçmiş yılların final sorularını bulmaya çalışıyorum fakat ulaşamadım yardımcı olurmusunuz iktisat 3.sınıfız özellikle iş ve sosyal güvenlik hukuku başta olmak üzere soruları nasıl bulabiliriz başarılar

E

_elmayra_

Misafir
merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize kolay gelsin. ben geçmiş yılların final sorularını bulmaya çalışıyorum fakat ulaşamadım yardımcı olurmusunuz iktisat 3.sınıfız özellikle iş ve sosyal güvenlik hukuku başta olmak üzere soruları nasıl bulabiliriz başarılar
e-öğrenmeden geçmiş yıla ait tüm soruları bulabilirsin.sana da kolay gelsin.başarılar..

E

_elmayra_

Misafir
tşk ederim elmayra.biliyorsunuz bugün sınavlar açıklandı. benim dersler çok iyi.çokta sevindim ben 3. sınıfı bitirdim gözüyle bakıyorum. darısı diğer arkadaşlara.umarım herkezin sonucu beklediğinden daha yüksek gelir.
Ne mutlu sana o zaman:)Benim notlarım da fena değil.Çok çalışamadım bazı problemlerimden ve iş hayatımdan dolayı.Buna rağmen beklediğimden iyi geldi sonuçlar.Sana şimdiden finalde başarılar..;)

irsat06

Yeni Üye
Benim derslerde problem yok gayet iyi :)

irsat06

Yeni Üye
herkese başarılar benden de

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
bsarılar bol sanslar

freeon

Yeni Üye
Neyse ki artık 4 deyiz ;) son aşamaya geldik

E

_elmayra_

Misafir
oooo herkes ne kadar çalışkan:)En tembeliniz benim:p Ben bütünlemeye girecem daha 4üm diyemiyorum.Ama demek istiyorum:)
Tebrikler 4 e geçen arkadaşlar..

erhanim001

Yeni Üye
bnde büte kalmadan bitirdim işi sanırım 4 teyim

pac89

Yeni Üye
bu yıl 3.sınıfım.Ama türk vergi sistemi kadar beni zorlayan bir dersle daha karşılaşmadım.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz