işletme mezunları ne iş yapar

Telve

Yeni Üye
ya bu ulkede okusanda okumasanda farkeden bısı yok arkadaslar hala anlamadınızmı?ulke batıo:)bu Hukumet böle

sız en ıısı kafanızı Kullanın ekmegınızı dıplomayla deılde kafanızla kazanın ben Öle yapıorum en ıyısı serbest calısmak=

Olayı siyasallaştırmanın ne mantığı var anlamıyorumki.CHP zamanındada aynıydı bu ülke DSP zamanındada aynıydı.Yıl 2009 yine aynı.

nigar unutulmaz

Yeni Üye
ya arkadaşlar işletmemi? iktisatmı? size göre hangisi daha avantajlı..halkla ilişkiler iki yıllık bitti...sizce hangisine geçiş yaparsam daha iyi...bu konuda görüşlerini söyliycek birileri yokmu? neden iktisat veya neden işletme şimdiden teşekkürler

gül_34

Banned
arkadaşım bence sen işletmeye geç iş bulamasanda stresini atmak için insanları işletirsin

emrahegem

Yeni Üye
Işletme mezunu heryere başvurcak onlar biz sizi ararız dicek garibim işletmecide beklicek kahve köşelerinde okeye döncen ama haberi yok hayat çoktan ona ok vurmak üzredir ki inş. Okeyi siz vurursunuz kısmetse

Hazır-Cevap

Özel Üye
Okuyoruz okul bitiyor,herkesin hayattan beklentileri oluyor,sonra basvurular yapıyorsunuz,bugun yarın ararız diyip arayan olmayınca da stresten bunalıma giren gençler...:(

emrahegem

Yeni Üye
Kesinlikle en sinir olduğum biz sizi ararız hele ben askere gitmedim iş bulmak daha zor şu okul bitse gitcem bir an önce sanki veba hastasıyız adama asker diyince biz seni ararız asker olmayınca olmaz ben napcam 3 yıl okuyorum o benim sorunum degil bewn bu yüzden çok zorluk yaşadım şu an 2 yıldır çalıyorum sesimi çıkaramıyorum iş bulamam tecrübem var bir dil biliyom ama elim mahkum askerlik yanaşdıya mecburuz susuyoruz

Hazır-Cevap

Özel Üye
Öylede şuan etrafına baktın mı çoğu insan ya işletme ya iktisat mezunu.Dediğim gibi her sene yeni mezunlar geliyor ne olacak işsizlik hatsafhada...:(:(:(Diyeceksin belkide neden o zaman sen işletme okuyorsun?Ben lisans tamamla okuduğum için işletme okuyorum...:rolleyes:

rew

Yeni Üye
maalesef öyle ama,arkadaşta sizin gibi 2 seçenekten birisini seçmesi gerekiyor

hsynhd

Yeni Üye
ben makine mühendisliği 1. sınıftayım,donanım amaçlı işletme bölümünüde okumak istiyorum.mühendsiliğime zarar vermeden açıköğretim 2 yıllık işletme okuyabileceğim okulların kodlarını yazabilir misiniz?(konya civarlarında ki açıköğretimde yer önemli mi bilmiyorum,kayıt yaptırmada sorun olmasın diye değindim)sanırım öss ye girip tekrar tercih yapmalıyım.yardımınız için şimdiden teşekkürler

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz