işte NET ten aşk bu kadar samimi olur(okuyunuz)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN

Nette tanışan iki genç arkadaş olurlar. Zaman içinde sıkı bir dostluğa dönüşen beraberliklerini zedelememek için hiçbir zaman birbirlerini görmemeğe
fiziki özelliklerinden bahsetmemeye karar verirler.

ısimlerin
şekillerin olmadığı sadece ruhların derinliklerinden gelen en samimi duyguların dile getirildiği zaman ve m...
ekan unsurlarından soyutlanmış bir birliktelik içinde sürer dostlukları.

ve bir gün bakarlar ki birbirlerini tamamlayan iki varlık olmuşlar. yazışmadıkları gün hatta saat olmamaya başlamışlar. adeta nefes alış gibi doğal bir bütünleşme
isim takamadıkları bir aşk gelişmiş içlerinde. tüm beşeri sıfatlardan sıyrılmış
bambaşka bir halmiş bu.

aradan geçen zaman zarfında
artık kesinlikle birbirlerinden asla kopamayacaklarına inandıkları gün; tanışmaya ve evlenmeye karar vermişler.

ve ikisinin de çok iyi bildikleri bir kentin çok iyi tanıdıkları bir sahilinde buluşmak üzere anlaşmışlar.

hanımın elinde kırmızı güller ve dudaklarında sevgi dolu bir gülümseme olacakmış. erkek ise hiçbir alamet taşımayacakmış.

nihayet beklenen gün gelmiş. genç erkek sözleştikleri yere yaklaştıkça kalbi duracak gibi oluyormuş. ışler biraz değişmeye başlamış kalbinde. ya çok çirkin bir kadınsa sevdiceği
ya kör
topal ya da………… ise. biraz hata yaptığını düşünür gibi olmuş ama çabuk savmış bu kendine ve aşkına yakışmayan düşünceleri zihninden.

karşıda elinde bir gül tutan ve sağa
sola bakınan hanımı görmüş. ıçi hop etmiş fakat dudaklarında beliren düş kırıklığını biraz olsun giderebilmek için bir
iki derin nefes almış ve son derece kararlı adımlarla hanımın yanına yaklaşmış.

annesi yaşında hatta daha da yaşlı
saçları pamuk gibi bembeyaz
yüzü yaşadığı yılların derin izleri ile buruşmuş fakat dudaklarında güzel bir o kadar da şaşkın bir tebessümle kendine doğru yaklaşan genç erkeğe bakıyormuş. gözleri bin bir soru ile kıpırdıyor
yorgun gözkapakları arada bir feri kaçmış gözbebeklerini uzaklara yönlendiriyor ama yaşlı kadın gözlerini genç erkeğin bakışlarına kilitlemeye çalışıyormuş.

zihninde çeşit
çeşit zıt fikirlerin koşuştuğu genç adam bir
iki yutkundu ve gücünün son raddesindeki bir hıçkırıkla

"merhaba aşkım. nasılsın." dedi.

kadere teslim olmuştu. söz vermişti. biliyordu her şey olabilirdi. bir an gözlerini kapadı ve yazışmalarını hatırlamaya çalıştı. onca duygu dolu kelimeler
sevda yüklü vaatler
parlak gelecekler nasıl olmuştu da bu yaşı geçmiş hatunun kaleminden dökülebilmişti. bir türlü inanamıyordu fakat gerçek gün gibi ortadaydı.

yaşlı kadının elinde tuttuğu kırmızı güller aldı ve tarif edilemeyen bir duyguyla onları öptü. sonra elini uzattı ve

"hadi kalkmana yardım edeyim aşkım. buradan uzaklaşalım. " dedi.

olanları anlamsız gözlerle seyreden yaşlı kadın dudaklarını araladı ve

"ey oğul
ben yıllardır bu kelimeyi unutmuş anan belki ninen yaşta bir kadınım. neler oluyor anlayamadım ama o gülleri elimden niye aldın. onları bana şu ilerde oturan genç kız verdi. birini bekliyormuş
burada buluşacaklarmış. gelirse benim tarafımdan bu gülleri ona verir misin demişti. ben de o genci bekliyordum. yoksa o sen misin

genç adam bir an soluksuz kaldı
boğazında düğümlenen hıçkırık ve karmakarışık duygularla yaşlı kadının işaret ettiği yöne baktı. bir çift sevgi ve minnettarlıkla parlayan yeşil göz kendisine gülümsüyordu. telaşla yaşlı kadının ellerini öptü ve gülleri ona tekrar vererek işaret edilen tarafa koşmaya başladı. genç kız da ayağa kalkmış onu bekliyordu.

"seni izledim. şayet gülleri almayıp geri dönseydin sessizce buradan uzaklaşacaktım. seni doğru tanımışım AŞKım..

eebru

Özel Üye
wuu çok güzel etkileyici doğrusu :)
böle olcağını beklemeiyodum :haha

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
ben inanmıyorum bu olaya ya masal gibi sanki :p
kendi açtıgım konuya nası yorum yapıyorum :haha
Rica ederim :cici

AsenA_38

Yeni Üye
böyle şeyler masallarda olur ancak =) şimdikiler yaşlı kadını gördü mü kaçar giderdi arkasına bakmadan:haha:haha:haha:haha

gohan

Kaldırım Mühendisi
bu sözleri zamanın teknolojisine uyduran şahıs her kimse eksik yazmiş. Bu yaşanmış bir hıkayedir ama doğrusu böyle değildir. Zaman olursa yazarım size gercek hikayeyi

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
bu sözleri zamanın teknolojisine uyduran şahıs her kimse eksik yazmiş. Bu yaşanmış bir hıkayedir ama doğrusu böyle değildir. Zaman olursa yazarım size gercek hikayeyi
Aha olayı canlı şahidinden dinliycez :haha:p
Nesi eksik olmuş ki göhan

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Sadece kız kendini tanıtmak için bir şeyler yapmış çiçek filan.Haksızlık olmuş bence:p ama güzel bir masaldı(!) Bide kendime teşekkür ediyim tam olsun:p

SIRMA

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
ilginç okurken tahmin ettim ama onun bekleyenin başka yerde onu izlediğini...ama teknolojide aşk olmaz bence olmamalıda bu benim şahsi fikrim bir çok kişi netten tanışıp ileriye dönük adım atıyorlar ama bence yanlış kendilerini kandırıyorlar sağlıklı bulmuyorum...emeğine sağlık tşk.ler....

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN

Nette Aşk Olur Olmasa Evlilikler Olmazdı Ama Birbirini Görüpte Hayal Kırıklığı Yaşayanlar Hatta İntihar Edenlerde Var(Japonyada Yaşandı)

Maksat sevmekse aradaki duygu bağıysa nette olmuş yolda görmüşün tanışmada olmuş fark etmez eğer aldatanların yalan söylenelerin hepsi net ortamında olsaydı buzmana kdr kimse ayrılmaz boşnmazdı kişiden kişiye göre değişir bence net sadece iletişimdir aradaki mesafelere inat sevmek yürek ister Kısa ve öz; olur. Aslında kimine göre değişir. Kim ne yaşamışsa, duymuşsa onu savunur.

Sosyolog_60

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Nette aşka inanıyorum sonuna kadar .Öyle de yaptım yaşadımda ama sonrası hüsran oldu kendi adıma.Ama gerçekten sevince nette de olur başka şekillerde de ....

SIRMA

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
ben yaşayanlar hakkında bir fikrim yok benim şahsi fikrimdir yaşayıp evlenenlerede saygı duyuyorum...tabii sadece netlerde de değil tabii görücü usulüyle normal arkadaşlıkla flörtle evlenip boşananlarda var sadece nette değil o tama men insanların yaşamına uyuşmalarıan bağlı bir şey ...ama ben sağlıklı bulmamanın nedeni yalan dolan olabilir iklbaşlarda sonra ise geriye dönüş olmaz ilginç bir şekilde birbirini görmeden konuşmak ne derce sağlıklı kişigerçekten kendini anlatığı gibi hani bir insanı görüp ALLAHgözlemlemek ayrı bir şey belki ilkin anlamasın ama sonra o kişiyi anlayabilirsin ama nette ne kadar anlıyacaksın*insanın yüzne haraketlerine mimiklerine bakmadan insan birbirini gerçekten tanıyabilir mi?ama diyorum şunuda her şey nette yüklememliyiz her inetteki insan kötü dür diye bir şey yok belki normal gördüğün insan kötüdür..ben sadece birbirlerini görmedikleri için devamli yazışarak konuştukları için hep ihtimallar üzerine kurulu olduğu için sağlıklı bulmuyorum...
ama benim yaşadığı şehirdede intihar olayı oldu geçenlerde...
nette tanışmışlar arkadaş olup ilerye dönük görüşmeye başlamışlar farklı memleketlerde oldukları için biri birinin memleketine gitmeye karar vermiş karalaştırmışlar..bay bayanın yaşadığı şehire gelmiş otelde kalmış bayanla görüşeceklermiş bayan gitmemiş ve kaçgün beklemiş bilmiyorum..ama sonu köyütü olmuş bunalım girip intihar etmiş otel odasında...bunlarıinsanduyduğu zaman nett ortamı ne kadar doğru güvenilir tartışılır ama dediğim gibi hepsi kötü değildir içinde eğitimli kültürlü bilnçli ciddi doğru insanlarda muhakak vardır ama sorun doğru inasanla mı görüşülüyor bu normal hayatta geçerli gerçi....
neyse ALLAH herkesin gönlüne göre versin her şeyin hayırlısını versin kimseyi utandırtmasın pişmanlık vermesin..hepimizin yar ve yardımcısı olsun bizleri böyle olylardan korusun inşallah...dediğim gibi saygı duyuyrum bu benim fikrimdir...

SIRMA

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
yazımda dikkatsizlikten yanlışlıklar yapmış ....şöyle ALLAH yar ve yardımcımız olsun.......
gözlemlemek insanlar için dedim yanlışlık oldu...
okuyan arkadaşlardan özür diliyorum.....

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Aşk'ta ölçüt yine kendisidir, her şey mümkün. Masal, yalan, yaş farkı, şimdiki zaman erkekleri.. bilmem ne bunlar kesinlikle var tamam yalnız 'aşk' değil bunlar 'aşık hitaplı insanlar ve yaşadıklarının hikayesidir' dolayısıyla beşer şaşar insanlarız olabilir. Fakat 'Aşık değil Aşk varsa işin içinde' yaşanmamış olduğunu kimse söyleyemez bu hikayenin çünkü herkes diğer herkes kadar basit düşünmeyebilir bi sınama süreci yaşanmış olabilir gayet orjinal.

sonsuz_nur

Özel Üye
netten aşka inanmıyorm insnalar sevgililerini kaybettiklerinde bir başkasını unutmak için böyle netten birbirlerini bulup digerini unutturana kadar sürer ilşkileri bence yani benm fikrimm

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem