işte NET ten aşk bu kadar samimi olur(okuyunuz)

gohan

Kaldırım Mühendisi
Aha olayı canlı şahidinden dinliycez :haha:p
Nesi eksik olmuş ki göhan
Canlı şahidi demeyelim de şöyle şimdi.

Bu bir kitap ismini hatırlayamıyorum eskiden okumuştum hatta sabahlari işe giderken burç fm de sesli gazete var gezetelerden sonra kadının biri böyle kitaplardan alıntı şeyler okuyor orada da dinledim.

Olay bir erkegin bir kitabı okumasıyla başlıyor ve kitap bittiğin de erkek diyorki allahim ne güzel bir kitap bu burada şaairin anlattığı kadın aceba varmı,gercekten yaşıyormu eğer varsa böyle birisi ben aşkımı buldum diyor. Kitapta anlatilan kadın da atıyorum ayşe fatma diye birisi.Tarih 1800 lü yıllar oldugu için mail falan yok ayşe fatma isimli bayanlara mektup yazıyor aylarça bekliyor sonunda cevap geliyor birinden.Kadını buluyor ve kadınla mektuplaşmaya başliyor vs vs derken buluşma zamani geliyor ardından senin dediğin gibi karanfili yaşlı bır kadına verıyor kadın önden yürüyor yaşlı kadın arkasından geliyor.Erkek sahilden gelen kızlara bakıyor aceba bumu vs diye ama hıc bırının karanfili yok.Sonra bir kız görüyor ama kızı görür görmez aşık oluyor bu evet kesin bu diyor kızda onun gözlerının içine bakıyor bakıyor ama yanından geçip gidiyor erkek isyan ediyor karanfili olmayan güzel kızı kaçırdığı için.
Sonrasinda yakasında karanfıl olan bayanı gördüğünde üzülüyor ama kabülleniyor tamam buysa bu diyor.Sonra bildiğiniz seneryo oluyor kız geliyor anlatiyor olayı vs vs :)

gohan

Kaldırım Mühendisi
Böyle şeyler eskide yaşanmış günümüzde zor tabi buda şahışların sucu değil zaten.Karşımıza öyle insanlar çıkıyor ki bırakın 1 grm sevgi almayı hayatınızı allak bullak ediyor zehir ediyor aldığınız nefesi.Sonrasında güvensizlik başlıyor adam olan adama da güvenmiyorsunuz.

Benim için gercek aşk annemin bana olan sevğisidir.Annem gibi bir kadın bulsam hemen evlenirim derim milyonlarca erkeğin dediği gibi.

SIRMA

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
işte bu hikaye bana daha doğal ve samimi inandırıcı geldi...
çünkü eskiden mektup geleneği vardı öyle iletişim kurulurdu
her şey eskiden daha güzelmiş...
tşk.ler

sonsuz_nur

Özel Üye
eskiden mektup varmış ama düşünsene sevgiline mesaj yazıosun yarım saat sonra cevap geliyo bide mektup yazdıgını düşün bekle babam bekle:)

SIRMA

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
dediğin doğru şuanda teknoloji sayesinde iletim çok hızlı oluyor gerçekleşiyor ...şimdi hızlılık açısından daha iyi..
ama sadelik ve doğallık açısından eski bence daha güzel....hani filmlede olur ya güvercinlerle karşılıklı güvercinler uçurtulsun:)ama bu açıdan sana katılıyorum...:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem