İtiraf ediyorum

CizmeliKedi

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
itiraf ediyorum ki... Bugun mesai saatlerinin sonlarına doğru iki bayanla tartışma yaşadım... Sorun ise bir tarife değişikliğiydi ve yanında iki arkadaşından kısa boylu olanın hiç sesi çıkmazken diğeri sanki sorun onunmuş gibi afra tafra yapması ve medet umması bir garipti... sorun olan kızda sanki bir olay olmuşçasına öyle heyecanlı anlattıki hiç bir şey anlamadım .. dediğimm tek cümle "heyecanlı heyecanlı anlatmayı bir bırak (gülümseyerekk şefkat dolu baktıktan sonra ;) )olanlar oldu yanında ki senen mii öğrenicekk konuşmasını daha binbir laf.. Pes dedim.. Sukunetimi koruyarak -ki ben anlı asabiyet sahibi ben - iyi akşamlar diledim.. Kendimle gurur duyuyorum :rolleyes: yoksa lafı gediğine oturutup,mosmor vaziyette kendi sinirine boğdurabilirdim müşteriyi..

UZMANN

Özel Üye
İtiraf ediyorum bugün araba turu yaparken eski çıktığım kıza caddede rastladım :D
Denk gelir de arabadan fark eder anlar ben olduğumu diye ters yöne girdim :D
İyi ki de ceza yemedim ama ceza alacağımı bilsem yine ters yöne girerdim :D
Yaktım 4'lüleri sanki hastam var gibi ters yönden aheste aheste yol sonuna kadar gittim :D Azıcık olaylı ayrılmıştık da :D:D

CizmeliKedi

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
evlenemıyorum zaten :mad: ama ınsanların uzerımdekı baskınsından cok yoruldum ALLAH rızası ıçın dualarınızı beklıyorum
hangi düşüncelerdesin bilirim, içini de bilirim... Ama bir umuttur içindeki... "bunun bir sonu vardır " demek,sabır ister.. ya sukunet yada kendine ihanet...

UZMANN

Özel Üye
İtiraf ediyorum içimden bi ses çizmelikedinin alkol kullandığını söylüyor, ama yanılabilirim de tabi ki..

CizmeliKedi

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Uzman hakkımda yorum yapabilmen için alkolden uzak durman... ve kendinde olan cümleleri ayırt etmeyi bilmen gerek:p

rainbow

Özel Üye
İtiraf ediyorum;Bu kadar soru ve sorunlar arasındayken bile aklıma geldikçe düşünebiliyorum ....!!!

rainbow

Özel Üye
İtiraf ediyorum ; bembeyaz bir sayfa ,yeni bir umut ışığı,
karanlığımı aydınlatmaya yetsin istiyorum .

Sonkez

Özel Üye
itiraf ediyorum = hata ve yanlışlarım çırıl çıplak o kadar utanç vericiki benim böyle olmamam gerekirdi....

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,741
Son üye
Vitamixuxt