Kaçıncı Sınıf Öğrencisisiniz?

Kaçıncı Sınıf Öğrencisisiniz?

• Aöf ye bu sene kayıt yaptırmayı düşünüyorum

Kullanılan: 6 2.9%
  • 1.sınıfta okuyorum

Kullanılan: 79 38.7%
  • 2.sınıfta okuyorum

Kullanılan: 43 21.1%
  • 3.sınıfta okuyorum

Kullanılan: 44 21.6%
  • 4.sınıfta okuyorum

Kullanılan: 30 14.7%
  • mezun oldum(mezun oldugunuz Bölümü Belirtiniz )

Kullanılan: 2 1.0%

• Kullanılan toplam oy
    204

brsvc

Özel Üye
yollar kapalı olsada aşmak lazım engelleri tek tek, ilerlemek gerekir sessizce ve derinden taki sona gelinceye denk, sona gelince bir şey değişmediyse eğer. Bırak kapalı kalsın yollar der..... kapatıverirm konunuzu yıpratmayın kendinizi:):):)

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
beyler sakin olun:) Konu amacını aştı resmen patlattık güzelim konuyu hadi geyik bölümüne:p

siyahroj

Yeni Üye
selam, sosyal bilimler 2. sınıf öğrn.yim geçmiş dönem sınav sorularını bulamıyorum yardımcı olurmusunuz

Z

.zy

Misafir
teşekkür ederim bilgiler için..benim bi kaç sorum daha olacak kusura bakmazsanız:) bn hacettepede diyetisyenlik okuyorum..bizim okulda da genelde finallerin %60 ı etkiliyor ama 50 nin altında alınırsa vize 100 de olsa geçemiyorsun,öyle birşey yok dimi burda? bide bn hacettepeden almış olduğum dersleri burda saydırabilir miyim?

educer

Yeni Üye
ben bu yıl kayıt yaptırdım sosyal bilimler bölümüne. meslek lisesi olduğum için öss'de istediğim bölümü yazamadım ama burdan sosyolojiye geçiş yapmayı çok istiyorum. burayı ikinci üniversite olarak yazdım fakat sınavlar yaklaşıyor ben nasıl çalışacam, nerden başlayacam bilemiyorum panik içerindeyim . yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz