Karışık sohbet konuları (lütfen bu başlık altında açalım)

jojo

Yeni Üye
ayy müslüm mü hiç sevmem. ne o yaa müslümcüler ferdiciler hiç biri tarzım değil rock ve yabancı dinlerim.

karasevdam

Yeni Üye
valla rock yabancıda benim tarzım değl herkesin zevki işteeee durun bitane daha sölim :) TEKRAR SANA DÖNSEM SEVDİĞİM DESEM KÜLLENMİŞ ATEŞİ YANDIRIRMISIN YOKSA YİNE BENİ KANDIRIRMISIN YIKILDIM SEVGİLİM İNANIRMISIN :)

kemanci_33

Yeni Üye
[olailir arkadasım ben de yabancı müzik dinleme rockta dinleme bana bağırtıdan baska birsey gelmiyo. teoman hariç tabi o bambaska.sebnem ferahta fena değil.ama bana göre sen kendini sartlandırmısın dinlemem konusunda

jojo

Yeni Üye
[olailir arkadasım ben de yabancı müzik dinleme rockta dinleme bana bağırtıdan baska birsey gelmiyo. teoman hariç tabi o bambaska.sebnem ferahta fena değil.ama bana göre sen kendini sartlandırmısın dinlemem konusunda
yok şartlanma demeyelimde zevk meselesi ole damar şarkılarmış açmıo beniii
:):)

kemanci_33

Yeni Üye
ya jojoya dedimde beceremedim:)olabilir jojo mesela ben zencilerin yaptığı blues müzik varya bayılıyorum ona ama müslüm gürseside kimse ile değiştirmem:)

jojo

Yeni Üye
ya jojoya dedimde beceremedim:)olabilir jojo mesela ben zencilerin yaptığı blues müzik varya bayılıyorum ona ama müslüm gürseside kimse ile değiştirmem:)
kardeş hani sana bagırtı geliodu yabancı ve rock şimdide şunuda seviom dion bence sevionda caktırmıyon demi seni seni...???:)

kemanci_33

Yeni Üye
bluues yumusak ama ya ben şunu dinlemem diye bi tavır sergilemiyorumki hosuma giderse dinerim tabi neden dinlemiyimki.bide sanatçının kiçiliği iönemli tabi.hatta geçenlerde kean doğıulu cd si bile almıstım:)müslüm gürses cd sinden baskasına para vermem derken:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,740
Son üye
Broncoliz