Karışık sohbet konuları (lütfen bu başlık altında açalım)

brsvc

Özel Üye
Sen Istedin Diye Verdim Arkadaşım.. Istemiyosan Ekmemezsin.. Ama Bu Bölüm Saçma Olmuş Bence Açmadan Kapat Istersen..

_nilüfer_

Özel Üye
handemi yener fundamı arar

Handemi yener fundamı arar?Seray sever...Bu üçüne önce nejat işler sonra ahmet çakar bu geyikten dolayı celal Bayar,dayanamayan ferhat göçer....Yılar sonra bu mesaj tarih olur onuda gönül yazar Mehmet okur...Bunu 10 kişiye forwardlarsan bütün dileklerin gerçek olur bunada ancak kadir inanır...:D:D

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bi yerde okumuştum bende gerçekten kim hazırladı ise iyi düşnülümüş bir geyik olmuş :)

Seray sever hande yener :)

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Allah Hayırlı Etsin, Allah Bir Yastıkta Kocatsın, valla ne denilir bilemiyorum :) İnşallah fırsatım olursa gelmeye çalışacağım.

karasevdam

Yeni Üye
şarkı Sözlerinden Muhabet

yıldız tilbe SENİ O SANMIŞTIM hande yener ÜZGÜNÜM O KADIN BEN DEĞİLİM çelik AFEDERSİN izel EYVALLAH------berksan ÖPÜŞELİMMİ petek dinçöz GİT İŞİNE kenan doğulu BİRKEREDEN BİŞE OLMAZ gülben ergen KANDIRAMAZSIN BENİ-----çelik BENİMLE EVLENİRMİSİN kayahan NEDEN OLMASIN gülben ergen TEŞEKKÜREDERİM tan RİCA EDERİM-----bomb SEN HİÇ SEVDİNMİ hülya avşar SEVDİM tarkan KİMDİ kutsi SANANE i.tatlıses HAYDİ SÖLE sezen aksu ADI BENDE SAKLI ebru gündeş ERKEKSEN SÖYLE seda sayan OKENDİNİ BİLİYOR özcan deniz YALVARIRIM----i.tatlıses SABUHA aşkın n.yengi AY İNANMIYORUM ajda pekkan OBENİM DÜNYAM petek dinçöz ZEVKSİZ SENDE---DJ yılmaz BİRKERE VERSEN NEOLUR kenan doğulu OLMAZ candan erçetin NEDEN yıldız tilbe ARKADAŞIMIN AŞKISIN gülşen CANIN SAĞOLSUN :) :) :)

**PANDORA**

Özel Üye
hadi buna biz devam edelim.yazılan şarkı sözüne alttaki yine şarkı sözleriyle cvp versin.
başlıyorummmmmmmmmmmmmmmmm
aşık veysel uzun ince bire yoldayım....

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,729
Son üye