Katil severler :D

wow

Banned
BİR YANLIŞLIK KATİLSEVERLERİ ORTAYA ÇIKARDI
Ünlü paylaşım sitesi Facebook’ta ise toplumsal cinnetin farklı bir boyutu vardı. İzmir’le alakalı bir grupta önce seri katilin robot resmi paylaşıldı. Bir çok kullanıcı seri katile lanet yağdırdı. Ancak bir kullanıcı, Ayhan Y.’nin ismini ve adresini vererek ‘Profil resmi çok benziyor. İşte katil bu’ yorumunu yaptı.
Ne olduysa da bundan sonra oldu. İsmi verilen kullanıcı, yüzlerce kişi tarafından arkadaşlık talebi ve mesaj yağmuruna tutuldu.

3 yüz küsur kişi arkadaşlık teklifinde bulunmuş.

Benzeyen kişinin bilgisayarindan eposta kutusu:

Yorumsuz

seher

Özel Üye
yazdıkları mesajlara bak psikopat olmalılar:Dbu millet nereye gidiyor:confused:teşekkürler

sema@

Yeni Üye
şunaaa bak ya bi kız var onuda vuruver ha tabi...
ALLAH akıl fkir versn tşkr.wow arkadaş

AYSEM_1687

Yeni Üye
hepsi birbirinden salakta şu sondakide daha manyak bizim eve de gel dio manyak canına mı susamış nedir:D:D

hayali

Yeni Üye
benim gıcık olduğum bir kız var uğrarsan onu da bi vuruver demiş adam. :D:D sipariş usulü

wow

Banned
benim gıcık olduğum bir kız var uğrarsan onu da bi vuruver demiş adam. :D:D sipariş usulü
:D katil oldugunu samalarına ragmen neler yazıyolar.. bence bunlar daha pıskopat katılden evıne davet edenler sunu vur bunu vur dıyeler yanına al dıyenler .....

pegasus_dna

Forum Editörü
ben uzun dönem katilleri araştırdım,seri katilleri falan ilk kim işledi.,,satanist ölümleri ataist ölümleri.... gece yarılaırna kadar., bu insanlar amaçsız zavallı insanlar, banada psikoo diyorlar ama birilerini gebertmiyorum....

hayali

Yeni Üye
:D katil oldugunu sanmalarına ragmen neler yazıyolar.. bence bunlar daha pıskopat katılden evıne davet edenler sunu vur bunu vur dıyeler yanına al dıyenler .....
Karşıdaki adam bir seri katilse eğer, dediklerini yapmaları da normal olamaz herhalde. Değilse bile illallah deyip kabul etmiş veya gerçekten seri katil olma yolunda istikrarlı adımlarla ilerliyordur. Belki de hayatı, filmlerde gördüğümüz gibi sanmamızdandır bu durum. Allah akıl fikir versin

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem