Kayıt sildirme ve yeni kayıtta tecil

aytaç kaplan

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Arkadaslar kamu yönetimi ikinci sınıftayim gecen sene kaldım ve bu sene de muhtemelen kalıcam.bu arada ygs sınavına girip halka iliskiler bölümünü kazandım.ben şimdi kaydımı sildirip halkla iliskilere kaydımı yaptıracağım.askerlik tecilim nasıl olacak 1987 dogumluyum.acikogretim bürosunu aradım fakat yeni yasa ile ilgili herhangi bir yazı gelmediğini ilettiler.ne yapmam gerekiyor?acil yardım lütfen :(

aytaç kaplan

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Cevabın için teşekkür ederim fakat kaydımı sildirmem gerek çünkü çok zor bir bölüm.halkla iliskilere kayıt yaptıracağım.tecilde sıkıntı olurmu çünkü kamu yönetimi 4 halkla iliskiler 2 yıllık cevabın için şimdiden teşekkürler :)

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Cevabın için teşekkür ederim fakat kaydımı sildirmem gerek çünkü çok zor bir bölüm.halkla iliskilere kayıt yaptıracağım.tecilde sıkıntı olurmu çünkü kamu yönetimi 4 halkla iliskiler 2 yıllık cevabın için şimdiden teşekkürler :)
Evet kaydınızı sildiripHalkla İlişkilere geçin, 2. yılın sonunda mezun olduğunuzda direk açıköğretim istediğiniz bölümün 3.sınıfına direk kayıt olma hakkını var. Böylelikle 4.yılın sonunda hem önlisans hemde lisans diplomanız olur ve askerliği kısa dönem yapabilirsiniz.

aytaç kaplan

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Admin cevabın için teşekkür ederim :) peki tecilde bir sıkıntı olurmu?1987 dogumluyum ve ayrıca tecil işlemini Aöf kendisimi yapıyor yada benmi yapacagım.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Admin cevabın için teşekkür ederim :) peki tecilde bir sıkıntı olurmu?1987 dogumluyum ve ayrıca tecil işlemini Aöf kendisimi yapıyor yada benmi yapacagım.
Tecilde bir sıkkıntı olacağını sanmıyorum. Kayyıt olduktan sonra ister siz öğrenci belgenizi götürürsünüz. İsterseniz okul tecilinizi yapar.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem