kayıt tarihi ve harç ödeme tarihi aynı mı?

AKVARYUM

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
Merhaba, ben 2.üniversite kapsamında felsefe okumaya karar verdim. Kayıt tarihini 17-27 Ekim olarak verdiler. Sonra internette kayıt ve harç ödeme tarihlerinin farklı olabildiğini gördüm ama benimkinin tarihi nedir bulamadım. Muhtemelen aynıdır ama kaçırmamak adına soruyorum. Lisans felsefe için harç yatırma tarihi de 17-27 Ekim arası mı ve bu ücret 2.üniversite kapsamında da 247,5 L. mı?

jonny

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
yeni kayıt yaptıracaksan ikinci üniversite olarak kayıtlar 26 eylül de başlıyo sanırım.başarılar ...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba, ben 2.üniversite kapsamında felsefe okumaya karar verdim. Kayıt tarihini 17-27 Ekim olarak verdiler. Sonra internette kayıt ve harç ödeme tarihlerinin farklı olabildiğini gördüm ama benimkinin tarihi nedir bulamadım. Muhtemelen aynıdır ama kaçırmamak adına soruyorum. Lisans felsefe için harç yatırma tarihi de 17-27 Ekim arası mı ve bu ücret 2.üniversite kapsamında da 247,5 L. mı?
Kayıt tarihleri ile harç ödeme tarihleri aynıdır. İnternetten ön kaydınızı yapın, belgeleri tamamlayın, harcı bankaya yatırın ve aöf bürosundan kaydınızı yamamlayın. hepsini aynı gün içinde yapabilirsiniz. Yeterki kayıt tarihleri içerisinde olsun. Evet 2. ünv. kapsamında Felsefe kayıtları 17-27 Ekimde yapılacak, 2. ünv okuyanlar bi 50tl daha fazla ödemekteler yani 300 tl civarı ödeyeceksiniz.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz