''k€şk€L€rimizi pAyLaşALım!!''

gözen

Özel Üye
melekcim sen en iyiysini yapıyorsun..
keşke yerine iyiki demek bence daha mantıklı..
sonuçta yaşadığımız anları geri getiremiyoruz..
yaşadığımız şeylerden pişmanlık duyacağımıza pişmanlık duyacağımız şeyleri yapmamaya gayret gösterirsek,ne keşke sözüne nede pişmanlıklara yer kalır..

graal89

♥ Ankaragücü ♥
boşverin be anam be bunların hepsi batıl inanç.kuran da da böle bişey yazıyomu bunu araştrcam daha sonra buraya yazıcam:)

Sonkez

Özel Üye
melekcim sen en iyiysini yapıyorsun..
keşke yerine iyiki demek bence daha mantıklı..
sonuçta yaşadığımız anları geri getiremiyoruz..
yaşadığımız şeylerden pişmanlık duyacağımıza pişmanlık duyacağımız şeyleri yapmamaya gayret gösterirsek,ne keşke sözüne nede pişmanlıklara yer kalır..
tabiri caizse agzından bal damLamış :D yazdıklarına aynen katılıyorum ;)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
'keşke diyenlerden olmayın'byle bi hadis varmış arkadaşlar ama bu kelimeyi kullandığın yer önemlibu hadisin sölenme amacıda keşke oraya gitmeseydi ölmezdi gibi meselelerde kullanılmasını kadere karşı gelmek gibi yorumluyodu yani yerine göre kullanılabilir yerine göre kullanılaaz. bu olay çok uzadı artık burda kapanabilir:)

blue_eye

Yeni Üye
keşkeler pişmanlık lafıdır.günah oldugunu sanmıyorum.teyzelere bakarsak herşey günah...pişman oldugumuz birşey için keşke deriz degilmi? bir pişmanlık bin kese altınla ödenmez..bazı şeylerin geri dönüşümü yoktur..o yüzden karar verirken herşeyi geniş perspektifli düşünüp öyle karar vermeli...kader de gözardı edilmemeli....keşkesiz günler herkese.:D:D:D

Sonkez

Özel Üye
keşkeler pişmanlık lafıdır.günah oldugunu sanmıyorum.teyzelere bakarsak herşey günah...pişman oldugumuz birşey için keşke deriz degilmi? bir pişmanlık bin kese altınla ödenmez..bazı şeylerin geri dönüşümü yoktur..o yüzden karar verirken herşeyi geniş perspektifli düşünüp öyle karar vermeli...kader de gözardı edilmemeli....keşkesiz günler herkese.:D:D:D
G.antepli olduqunu nasılda belli ediyor işte budur yaaa :D:D dolmalar nerdee hanee :p:)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
diyelim abi be keşke demek bi yerde insanın hatasını anlaması demektir:)

Sonkez

Özel Üye
tabi orasıda var. bak keşke diyorum ara sınava daha iyi hazırlansaymısım anladım bunu :)

blue_eye

Yeni Üye
OooO TOpraqım yaaa :D sen yoLLa yaa yabancıdan geLmiyor soNucta umutsuz vaka olsa bile keşke yemeseydim demem ama sende zeytinyaqını bol ver biraz :D
gaziantepliyim bu sanırım yemek konusunda ne kadar uzman oldugumu belli eder.sen hiç merak etme toprağım.:D sende çigköfte yapabilsen keşke:D:D

Sonkez

Özel Üye
gaziantepliyim bu sanırım yemek konusunda ne kadar uzman oldugumu belli eder.sen hiç merak etme toprağım.:D sende çigköfte yapabilsen keşke:D:D
bu lafı Keşke demeseydin be toprak :D yapmadıqımı ne biliyorsun tavana atıyorum bidaha düşmüyor :D 1 kazan dolmaya 1 lehen çigköfteyi takas edebiliriz adil bi takas bence :D:D

blue_eye

Yeni Üye
bu lafı Keşke demeseydin be toprak :D yapmadıqımı ne biliyorsun tavana atıyorum bidaha düşmüyor :D 1 kazan dolmaya 1 lehen çigköfteyi takas edebiliriz adil bi takas bence :D:D
senin tavan köfteyle kaplı o zaman.:D
bence de adil bir takas topragım.:D çiğköfte yapan olsada yesem diyordum
keşke konusundayız ya o yüzden keşke:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,729