kimler 2. sınıf oldu?

alem68

Yeni Üye
ya bu cananbest ne kadar umutsuz yaa..moral bozmaktan başka yaptığı yok.cananbeste inanmayınn

ECRİN90

Özel Üye
Arkadaşlarımızın kişisel düşüncelerine İnanıp inanmamak sizLere kalmış ;) Kimseyi yanlış yönlendirmeyelim

kevin_norton

Yeni Üye
ya bu cananbest ne kadar umutsuz yaa..moral bozmaktan başka yaptığı yok.cananbeste inanmayınn
Haklısın arkadaşım .Ama şu da bir gerçekki aöf okumak hem bir ayrıcalık hem de çok zor.Herkes aöf li olamaz.Bırakın isteyen istediği gibi konuşsun.Burası serbest kürsü.kimseyi yargılamaya hakkımız yok.Aöf li olmanın degerini sizin gibiler bilse bize yeter. kalan saglar bizimdir. saygılarımla.

eylülbalım

Yeni Üye
arkadaşlar benım orgune gecebılme sansım ne yazık kı yok evlıyım bebegım olucak 3 ay sonra acıktan okumaya devam edebılırım ancak bu yuzden örgün ıcın cok bı ıddıam yok.Edebiyat böllümü 2inci sınıfa geçtim.Bir tek Osmanlıcadan bütünlemeye kaldım 50 alsam yeterlı oluyor eylule kadar osmanlıcaya calısıcam ıns verırım

cebrail

Yeni Üye
ark iki dersten ( osmanlıca ile eski türk ) kaldm kesin 2. sınıfmıyım yani bu dersleri büttede veremesem yinede geçiyomuyum ikinci sınıfa..

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Evet 8'de 8'le 2. sınıfım.

cebrail

Yeni Üye
kafam rahat gireceğim yani büte çok teşekkür ederim ecrin kardeşim Allah cc razı olsun..

edebiy@tçı

Yeni Üye
çok şükür bnde tde 2.sınıfım darısı mezun olmaya inş:):)

merd

Yeni Üye

50 ve üstü olursa bir üst sınıfa geçebliyosun. 80 ve üstü olursa formasyon için bi adım atmış oluyorsun. hangisi daha makbul karar senın :D
kevin_norton mu söyledi :D maşallah 80 ler 85 ler havada uçuşuyor formasyon için 65 yetiyor (VERİRLERSE) :D

kevin_norton

Yeni Üye
65 yetiyor mu? nasıl ? 65 4 yıllık bölüm bittikten sonra ki formasyon için verilen Türk dili ve edebiyatı öğretmenliği sertifikası için değil mi? sanırım 80 2. sınıftan sonra okurken formasyon almak için. Ben tam olarak bilmiyorum. Resmi açıklama vsrsa onu buraya eklesek tabii ki daha iyi olur.

bynefretimm

Yeni Üye
bu puan olayı nasıl hesaplanaak bien var mı formasyon için kevin morton bilgin var mı bu konuda acaba?

merd

Yeni Üye
65 yetiyor mu? nasıl ? 65 4 yıllık bölüm bittikten sonra ki formasyon için verilen Türk dili ve edebiyatı öğretmenliği sertifikası için değil mi? sanırım 80 2. sınıftan sonra okurken formasyon almak için. Ben tam olarak bilmiyorum. Resmi açıklama vsrsa onu buraya eklesek tabii ki daha iyi olur.
siz hiç hayatınızda aşağıdaki gibi bir yazı okudunuz mu ?
Formasyon eğitimine kabulde öğrencilerin ağırlıklı not ortalamasının 4 üzerinden en az 2,5 olması ve en fazla alttan başarısız 2 dersinin olması gerecek. Ortaöğretim alan öğretmenliği tezsiz yüksek lisans eğitimleri 2010-2011 eğitim-öğretim yılından itibaren açılmayacak ve daha önce izin verilenlere öğrenci alınmayacak. Bu öğretim yılından itibaren mezun durumda olan öğrencilere de pedagojik formasyon sertifikası eğitimi verilmeye başlanacak. Mezun durumda olan öğrencilerin de diploma notu 4 üzerinden en az 2,5 olacak. Mezunların formasyon eğitimi süresi ise iki yarıyıla (1 yıl) yayılacak. Üniversiteler vermek istedikleri pedagojik formasyon eğitimi için her seferinde YÖK'ten izin alacak. YÖK, her izin sırasında öğretim üyesi sayısı gibi kriterleri kontrol edecek.

2.5 65 puan demektir
bu bölümü öğretmen olmak için okuyorsunuz ama dünyadan bihabersiniz ama garip

Açıköğretim Merkez büro aöfün formasyon vermeyeceğini söylüyor nasıl olacak bu iş onu da bilmiyorum ama formasyon için 2.5 not ortalaması yani 65 yetiyor rüya görmeyin

eylülbalım

Yeni Üye
tde okuyan ogrencılerın hepsı ogretmen olucak dıye bı kaydee yok arkadaşlar herkes aynı seye sartlanmak zorunda degıl baska ıs alanlarımız da var neden degerlendırılmesın?

bu konuyla ılgılı ecrın arkadaşımız bı acıklama yapmıstı okumustum bı mesajında sımdı bulamadım onu bulsam eklıycektım buraya

merd

Yeni Üye
tde okuyan ogrencılerın hepsı ogretmen olucak dıye bı kaydee yok arkadaşlar herkes aynı seye sartlanmak zorunda degıl baska ıs alanlarımız da var neden degerlendırılmesın?

bu konuyla ılgılı ecrın arkadaşımız bı acıklama yapmıstı okumustum bı mesajında sımdı bulamadım onu bulsam eklıycektım buraya
o diğer bölümler için kpssde 100 alsan bile atanman şupheli :) onun için öğretmen oldun oldun yoksa polis olursun

eylülbalım

Yeni Üye
öğretmen olup atanmak ıcın de kpss ye gırıcez yıne =) kpss kacınılmaz gıbı bısey oldu zaten kpss gıre gıre kpss manyagı oldum bunye yadırgamaz :p

dershanede calısmaksa amaç formasyonsuz calıstıran dershaneler de var bii dee bu devlet 3 yıla kımbılır daha neler cıkarır basımıza mechul:)

kevin_norton

Yeni Üye
siz hiç hayatınızda aşağıdaki gibi bir yazı okudunuz mu ?
Formasyon eğitimine kabulde öğrencilerin ağırlıklı not ortalamasının 4 üzerinden en az 2,5 olması ve en fazla alttan başarısız 2 dersinin olması gerecek. Ortaöğretim alan öğretmenliği tezsiz yüksek lisans eğitimleri 2010-2011 eğitim-öğretim yılından itibaren açılmayacak ve daha önce izin verilenlere öğrenci alınmayacak. Bu öğretim yılından itibaren mezun durumda olan öğrencilere de pedagojik formasyon sertifikası eğitimi verilmeye başlanacak. Mezun durumda olan öğrencilerin de diploma notu 4 üzerinden en az 2,5 olacak. Mezunların formasyon eğitimi süresi ise iki yarıyıla (1 yıl) yayılacak. Üniversiteler vermek istedikleri pedagojik formasyon eğitimi için her seferinde YÖK'ten izin alacak. YÖK, her izin sırasında öğretim üyesi sayısı gibi kriterleri kontrol edecek.

2.5 65 puan demektir
bu bölümü öğretmen olmak için okuyorsunuz ama dünyadan bihabersiniz ama garip

Açıköğretim Merkez büro aöfün formasyon vermeyeceğini söylüyor nasıl olacak bu iş onu da bilmiyorum ama formasyon için 2.5 not ortalaması yani 65 yetiyor rüya görmeyin

Açıklamaların için teşekkürler.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz