MrB arkadaşlar

laleler2222

Yeni Üye
evet arkadaslkar bende bu sene kazandım çocuk gelişimi mezunu olman gerkiyor. arkadaslar ben nasıl çalışabilirim ban tavsiyede bulunabile-cek arkadas varmı

ebru01

Yeni Üye
selam arkadaşlar bende yeni üye oldum okul öncesi3.sınıfım bu sene staj var bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi

fatma ışık

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar ben okulöncesi 3 sınıf öğrencisiyim uygulama dersi için eportfolyo adresini verip yardımlaşabileceğim bir kişi arıyorum.Bu konuda yardımcı olmak isteyenleri bekliyorum.

FaTTiK

Yeni Üye
selam arkadaşlar bende yeni üye oldum okul öncesi3.sınıfım bu sene staj var bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi
Örnek staj dosyası diye google da arattırırsan örnekleri oluyor ve onlarda hafif değişiklerle teslim edebilirsin.Bu örnek dosyayla 97'yle teslim ettim dosyamı ;):D Ama kaçıncı sınıfsın deme bu sene sınıf tekrarı yapıyorum:( İnkılap Tarihi :mad::(

FaTTiK

Yeni Üye
evet arkadaslkar bende bu sene kazandım çocuk gelişimi mezunu olman gerkiyor. arkadaslar ben nasıl çalışabilirim ban tavsiyede bulunabile-cek arkadas varmı
Yapman gereken tek şey çıkmış sorulara çalışmak ve burdan bol bol çıkabilecek soruları çözmek.Açık öğretimin kendisinden çıkmış sorulara ulaşabilirsin.Başarılar ....:)

sihem

Yeni Üye
meslek lisesi çoçuk gelişiminden mevzun olan arkadaşım aöf açıköğretimi okumak içim össden kaç puan almak gerekiyo.bu konuda bilgi verirsen sevinirim şimdiden teşekkürler

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz