muhasebe nasıl gecilebilir :)

mjslash

Yeni Üye
lanet olsun diyerekten başlıyorum olaya 2. senemdeyim muhasebe ara sınav 43 aldım ne yapacam bilmiyorum o ders yüzünden çalışma isteği bile kalmadı 2. sınıf derslerine

ragut

Banned
Sizlere şu şekilde yardım edeyim arkadaşlar arkadaşlarımızın bazıları anlatmış zaten önemli olan hesapları ezberlemek hesapları bilmezsen hangi taraf borçlu hangi taraf alacaklı yapamazsınız zor bişeyi yok birde size tavsiyem özellikle muhasebe uygulamaları ve genel muhasebe dersine aof nin verdiği kitapardan çalışın yardımcı kitaplardan açlışmanızı tavsiye etmiyorum bu derslere başarılar

dderviss

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
arkadasim reklam gibi olacagini dusun messeniz eger ben ilkumut un cd setini aldim muhasebe ve 87 aldim ara sinavdan sanada tavsiye ederim yoksa tek basina anlaman baya zaman alir

blue_eye

Yeni Üye
merhaba ..arkadaşlar da yazmış ama bende bişeyler eklemek istedim
yardımcı olabilirsem sevinirim..muhasebede hangi hesap alacaklı hangisi borçlu olacak diye düşünmeden pratik çözümü aklında tutmalısın,muhasebede ters mantık işliyor hangi hesaba bir girdi varsa o hesap borçlandırılır..Tek düzen hesap planındaki hesaplarada göz gezdirirsen negatif ve pozitif olan hesapları göreceksin..onuda bir ders gibi degil de bir mantık oyunu oynuyormuş gibi düşün ve kendi kendine yapamam kahretsin diye stresler de yapma...başarılı olacagından eminim arkadaşım...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,729
Son üye
Dormanfce