nereye gidelim

kevin_norton

Yeni Üye
Camlarına da filim çektirisen makam arabası gibi olur.evet siyahları 2-3 milyar daha pahalı olur herzaman.

kevin_norton

Yeni Üye
eğirdirde olmak isterdim

Benim eğirdirde pınar pazarında elma bahçem var.pınar suyu var buz gibi kayaların arasından akar. dedem orda imamken almış.ben eğirdiri pek sevemedim.neden eğirdir benim bilmediğim bir yönü mü var.insanları da çok kaba.

iboesra

Yeni Üye
yaa bırakın şimdi çanakkaleye gidelim işte..

AsenA_38

Yeni Üye
Benim eğirdirde pınar pazarında elma bahçem var.pınar suyu var buz gibi kayaların arasından akar. dedem orda imamken almış.ben eğirdiri pek sevemedim.neden eğirdir benim bilmediğim bir yönü mü var.insanları da çok kaba.
insanlarını çok tanımıyorum ben oraya yakın bi yerde iki yıllık okumuştum o zamanlar bi kaç kez gitmiştim çok çok güzel bi yer değil dediğin gibi :D ama benim için orda geçirdiğim zaman önemliydi ömrümün en güzel saatlerini geçirdim galiba :p tekrar anımsamak istedim sadece o kayalarda bir kez daha oturmak istedim ama bu defa yanlız :p

kevin_norton

Yeni Üye
çok güzel bana da oluyor bazen. ama eski günler geri gelmiyor.yerleri güzelleştiren insanlar.o mutlu anlarına dönmek çok zor.ben hiç dönemedim.güzel anılar zamanın tozlu sayfalarında duruyor.

hayat42

Yeni Üye
maşallah maşallah ben işteyken arabalar falan hazırlanmış oh valla haydın gidiyoruz yuppiii:)

kevin_norton

Yeni Üye
hadi biri organize etsin Çanakkaleye gidelim.arıburnuna,kanlısırta,gelibolu yarımadasına...

hayat42

Yeni Üye
oooooooo kimse yokki nere gitcez :)

kevin_norton

Yeni Üye
Ben İstanbula gideceğim 1-2 hafta sonra ordan honda motor kiralayıp gezeceğim. İş için yeni bir iş fikri lazım bana iş yeri açacagımda.Yeni fikri olan bana özelden mesaj atabilir.İsteyen gelsin gidelim.

hayat42

Yeni Üye
Ben İstanbula gideceğim 1-2 hafta sonra ordan honda motor kiralayıp gezeceğim. İş için yeni bir iş fikri lazım bana iş yeri açacagımda.Yeni fikri olan bana özelden mesaj atabilir.İsteyen gelsin gidelim.
hadi ben geliyim bende sıkıldım işimden ikimiz ortak olalım:D

xyzes

Yeni Üye
öyle bi yer olsun ki
ne dünyanın içinde olayım nede dışında
etrafımda kimse olmasın ama yanlızda kalmayım

bynefretimm

Yeni Üye
ne yapalım akşama kadar çalışıuyoruz bı yandan da sınavlara hazırlanıyoruz yolruduk halıyle ama derslerden gecenler güzelced bi tatil yapsınlar ben gecince acısını cıkartacagım

ECRİN90

Özel Üye
ben geçtim derslerimi ama tatili pc basında yapıyorum maalesef :p :(

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728