oku ve gülemeye başla:):):)....

güzelim

Yeni Üye
bak oda güsel bir cevap olurdu hee:D:D:
adamın bırı mısır patlatacakmış evde mısafırler var. Gelmış mısafırlerın yanına oturmuş yanındakı adama doğru elını tokat şeklınde kaldırmış bakarak şımdı mı patlatayım yoksa sonra mı ? adamda bakarak sonrası monrası yok okı patlatacak şımdı patlat :D:D:D biz yerlerde koptuk tabı gercek olaydır erkek ev sahıplığı yaparsa bole oluyo işte

sonsuz_nur

Özel Üye
bende size tanık oldugum bi olayı anlatıyım komil oldugu kadarda igrenç bi durumda:D hastanede labaratuvar servisinde çalışıyodum o zamnlar tabi kan tahliliyl birlikte idrar tahlilleride yapılıyodu bi kadın kan aldırmaya geldi yanındada küçük bi erkek çocugu vardı biz annesiyle ilgilenirken küçük çocuk masanın üzerinde duran idrar bardagını fanta sanıp içmişti biz elinden alana kadar çocuk çoktan içti igrenç ama gülmekttende kendimizi alamadık birde o idrar küçük bi bebege aitti yani o idrarı alabilmek için 6 aylık bebegi akşama kadar hastanede kontrol ettik sırf idrar alcaz diye idrarı aldık ama bi işe yaramadı başka bi çocuk içti ben çok güldügüm içinde idareye hesap veren ben oldum:D:D:D tutanak doldurmuştum :D:D:D

bigangel

Yeni Üye
ığğğ kuscammm her bulduğunu ağzına sokmasınnn :d:D:D:D
bende size tanık oldugum bi olayı anlatıyım komil oldugu kadarda igrenç bi durumda:D hastanede labaratuvar servisinde çalışıyodum o zamnlar tabi kan tahliliyl birlikte idrar tahlilleride yapılıyodu bi kadın kan aldırmaya geldi yanındada küçük bi erkek çocugu vardı biz annesiyle ilgilenirken küçük çocuk masanın üzerinde duran idrar bardagını fanta sanıp içmişti biz elinden alana kadar çocuk çoktan içti igrenç ama gülmekttende kendimizi alamadık birde o idrar küçük bi bebege aitti yani o idrarı alabilmek için 6 aylık bebegi akşama kadar hastanede kontrol ettik sırf idrar alcaz diye idrarı aldık ama bi işe yaramadı başka bi çocuk içti ben çok güldügüm içinde idareye hesap veren ben oldum:D:D:D tutanak doldurmuştum :D:D:D

güzelim

Yeni Üye
ne desem bılmem kı gulumuyım mı uzuluyım mı dıye ? :D:D:D pekı fanta sanıp ıçen çocuk ne oldu ayyy midesı bulanıp kusmadı mı

sonsuz_nur

Özel Üye
yok herkes bagırdıgı için çocuga suçlandı bidaha isteyemedi:D:D o neysede biz o idrarı alabilmek için idrarın sahibi bebegi 6-7 saat beklettik hastanede oda bi işe yaramadı en çokta onun için kızdılar zaten :):D

bigangel

Yeni Üye
şimdi son sınıf sayısalız lisede yeni tarih hocası geldii tanışıyoruz bana sıra geldii
hoca: adın ne
ben: aycan
hoca: anlamı ne dedi
ben : (ismimin anlamını bilmiyordum o zman) deidm ayda yaşayan ilk canlı:D:D:D
hoca(şaşırdı): tarihle ilgili ne düşüyosun dedi
ben: iyi şeyler hocam dedim :d:D:D
hoca: tarihi severmisin dedi
ben: tarihi değilde tarihi eserleri severim deidm:D:D:D
hoca: dersi dinlermisin dioo
ben: genelde uyurum deidimm:D:D:D
ve tanışştık:D:D:D

güzelim

Yeni Üye
şimdi son sınıf sayısalız lisede yeni tarih hocası geldii tanışıyoruz bana sıra geldii
hoca: adın ne
ben: aycan
hoca: anlamı ne dedi
ben : (ismimin anlamını bilmiyordum o zman) deidm ayda yaşayan ilk canlı:D:D:D
hoca(şaşırdı): tarihle ilgili ne düşüyosun dedi
ben: iyi şeyler hocam dedim :d:D:D
hoca: tarihi severmisin dedi
ben: tarihi değilde tarihi eserleri severim deidm:D:D:D
hoca: dersi dinlermisin dioo
ben: genelde uyurum deidimm:D:D:D
ve tanışştık:D:D:D
:D :D guzel cvplar vermıssın

güzelim

Yeni Üye
benmde lısede bı mat. hocam vardı çok acayıp bı kadındı hakaretlerı bı tuaftı.ama en aklımda kalanı ve burda anlatabıleceığım en uygunu
arakadsa soruyo;
-hoca , Özlem senın adın neydı ? (o anda bız yerlerde)
-özlem de şaşkın şaşkın eee özlem dedı.
saf hoca haa ıyıı özlem dedı.

cimicime

Yeni Üye
benım annem okur yazarlıgı oldugu halde domestosa domektos,bihtere mikser :) ya babanneme ne demelı bulgura vulgur,makarnaya makarına çorbaya çovra,şampuana şampiyon ve cif e zif diyo ama tabı babannemın okuryazarlıgı yok :)))

ECRİN90

Özel Üye
Bir arkadaşıma babası aynen şöyle bir mesaj atmış: "Oğlum eve gelirken 3 tane ekmek al. Haa, yok yok, alma. Annen var diyor." << allahım ya gerçek mi bu :D:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz