Okyanus Yürekli Dostlar...

gözen

Özel Üye
sağolasın canım benim..
ben galiba artık güvenemiyorum..dost dediklerim daha doğrusu benim öyle zannettiklerim..bu açıklayıcı oldu galiba..
insanların gerçek yüzlerini görmek çok zor..

rainbow

Özel Üye
Mesaj alınmştır hemşom..hangimiz yaşamıyorus ki güven sorununu...Kimseye değerinden fazla verilmemesi fikrindeyim...herşey karşılıklı değil ama önlem almak da gereklidir...:cool:Allah gönlüne göre bir dost versin .iş.:)

gözen

Özel Üye
güzel dileklerin için teşşekkür ederim hemşom..
ama bu devirde en iyi dost ve arkadaş benim için ailem..
herkesin de böyle bir aileye sahip olmasını temenni ederim hemşom..

rainbow

Özel Üye
Haklısın canım ;arkadaş ve dost bir yana ''AİLE'' diyince durmak gerekiyor ...çok şükür bende iyi bir aileye sahibim...bende senin temennilerine katılıyorum....;):p

graal89

♥ Ankaragücü ♥
sağolasın canım benim..
ben galiba artık güvenemiyorum..dost dediklerim daha doğrusu benim öyle zannettiklerim..bu açıklayıcı oldu galiba..
insanların gerçek yüzlerini görmek çok zor..
bence insanlara güvenmelisin ama bi sınır olacak arada.insanlar birbirine güvenmezse biz niye yaşıyoruz ki?

blue_eye

Yeni Üye
pardon rainbow...öncelikle okyanus yürekli insanlar paylaşımın için teşekkürler ..yüregine saglık...ama güzel şeyler sadece edebi yazılarda masallarda ya da hikayelerde kalırsa hiç kimse okyanus yürekli olamaz.önemli olan güzellikleri yaşayarak yaşatarak etrafımıza da saçmaktır..güzel bir dünya için gelecek için etrafımıza biraz daha anlayış sevgi hoşgörü ....okyanus yüreklilere...

rainbow

Özel Üye
fenerbahçe ile beşiktaş maçı aldı.hangi takımlısınız?:)

Arkadaşım ben teşekkür ediyorum yorumun için....
ben maçla ilgili bir soru sorunca dedim maç bölümüne alalım ...burası hikaye bölümü diye... yanlış birşey dediğimi düşünmüyorum.....:cool:zaten ben bu uyarıyı yapmasaydım da mod arkadaşlar müdahele edicekleri için...bilmiyorum seni üzmek değildi amacım ....sen merak etme benim herkese yeticek kadar anlayışım ve hoşgörüm mevcut....;)

blue_eye

Yeni Üye
üzülmedim.amacım maç sohbeti de başlatmak degildi zaten.graal89 maçımı izledim deyince (bu arada bende maç izliyordum)genel sordum hangi takımlısınız diye....

rainbow

Özel Üye
üzülmedim.amacım maç sohbeti de başlatmak degildi zaten.graal89 maçımı izledim deyince (bu arada bende maç izliyordum)genel sordum hangi takımlısınız diye....

Tamamdr..sewindim..asla yanlış anlaşılmak istemiyorum.:p:p:p.arkadaşım sana sınavda başarılar diliyorum...inş. büte. kalmadan geçeriz...(bende fenerliyim)....:cool:

graal89

♥ Ankaragücü ♥
blue eye sen gerçekten yanlış anladın galiba rainbow asabi birisi değildir çok iyi niyetlidir hatta kendisi..:)

blue_eye

Yeni Üye
Tamamdr..sewindim..asla yanlış anlaşılmak istemiyorum.:p:p:p.arkadaşım sana sınavda başarılar diliyorum...inş. büte. kalmadan geçeriz...(bende fenerliyim)....:cool:
teşekkür ederim..sanada sınavda başarılar..verilen hiçbir emeğin karşılıksız kalmaması dileğiyle.(futbol severim derbi maçları izlerim..ama takım tutmuyorum.:)mili takımlıyım)......sevgiyle kal.

blue_eye

Yeni Üye
Ne Gülümsemek Gerçek Mutluluktur,
Ne De Ağlamak Gerçek Acının İfadesidir..
Ne ''Seni Seviyorum''Sözü Gerçek Sevgidir,
Ne De Sevdiğini Söylememek Sevmediğinin Göstergesidir...
Hayat Ne Gideni Geri Getirir,
Ne De Kaybettiğin Zamanı Geri Verir...
Ya Yaşamak İstediklerini Zamanında Yaşayacaksın ,
Ya Da Yaşamak İstediklerinle Uğraşmadığın İçin
Geçip Gidişine Üzülmeyeceksin.....! bunu da söylemeden geçemeyecegim rainbow ..bu sözler harika ya,devamı varmı bu kadar mı? sana mı ait yada kime ???:)

rainbow

Özel Üye
İmzam Bana ait canım ...söylemesi ayıp birşeyler karalıyorum da..:cool:daha devamı yok ama başka yasdıklarımı da paylaşıcam,zamanla......teşekkürler....:):p

blue_eye

Yeni Üye
İmzam Bana ait canım ...söylemesi ayıp birşeyler karalıyorum da..:cool:daha devamı yok ama başka yasdıklarımı da paylaşıcam,zamanla......teşekkürler....:):p
tebrik ederim.bu da bir yetenek işi .mütavazi olma bu konuda ben seni başarılı buldum..karaladıklarını ben le de paylaşırsan sevinirim..

graal89

♥ Ankaragücü ♥
tanıştırdığına sevindim.bu arada sanada sınavda başarılar diliyorum ..ankaragücüne de başarılar:)
valla sınavın bugüne gelmesi çok kötü oldu takımı deplasmanda yalnız bırakcam.aslında sınavdan çıkıp giderim maça ama ailemden çok ağır tepki alabilirim.inşallah sınavım iyi geçerde kendimi bu şekilde teselli ederim bende:)

blue_eye

Yeni Üye
valla sınavın bugüne gelmesi çok kötü oldu takımı deplasmanda yalnız bırakcam.aslında sınavdan çıkıp giderim maça ama ailemden çok ağır tepki alabilirim.inşallah sınavım iyi geçerde kendimi bu şekilde teselli ederim bende:)
sınavdan sonra maç da iyi gider hııı.stress atarsın.sende evdekilere söylemeden gidersin olur biter..:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz