önlisans diploması hakkın da

harun_73

Özel Üye
Mrb arkadaşlar lisan bölümlerinde okuyanlar alttan ders kalmamak kaydıyla kayıt silinerek 2 yıllık önlisan diploması alınabiliyormuş bu ne kadar doğru 3. Sınıfa kayıtta herhangi bir sorun çıkar mı yada okuduğumuz bölüme devam edebilirmiyiz.herhangi bir dezavantajımız olacak mı bilgisi olan değerli arkadaşlar ayrdımlarınız için şimdiden teşekkürler...

rainbow

Özel Üye
bende işletme 2. sınıfım bu konuyu birazcık araştrdım,eğer bütün derslerden başarılı olursak (alttan da ders kalmamak şartıyla)büt.lerden sonra dilekçe veriyoruz en yakın aof bürosuna bize(2 yıllık bitirdiğimize dair) _önlisans yazısı__(diploma değil=) vericekler..bizim kayıt silinmiyor devam edicez 4 yılı bitirmeye ..eğer istersek...ben şahsen düşünüyorum çok çalışıyorum ki önlisans yazısı almak için.işe girmek için büyük avantaj bildiğime göre dezavantajı yoktur..nasılsa devam edicem 4 yıllığı okumaya kaydım silinmiyormuşş:)benim bildiğim böyle sen aof bürosuna da sorabilirsin....başarılar .....;)

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Mrb arkadaşlar lisan bölümlerinde okuyanlar alttan ders kalmamak kaydıyla kayıt silinerek 2 yıllık önlisan diploması alınabiliyormuş bu ne kadar doğru 3. Sınıfa kayıtta herhangi bir sorun çıkar mı yada okuduğumuz bölüme devam edebilirmiyiz.herhangi bir dezavantajımız olacak mı bilgisi olan değerli arkadaşlar ayrdımlarınız için şimdiden teşekkürler...
1 ve 2. Sınıfın tüm derslerini verdiğinde (Haziran da verirsen haziran bütünlemede verirsen bütünlemede) aof bürosuna gidip kaydını sildireceksin. Önlisans diplomasını isteyeceksin. Diploma eline ulaştığı gün tekrar kayıt yaptıracaksın. Bu şekilde hem diplomanı almış olur hemde 3. sınıftan kaldığın yerden devam edebilirsin.
Ancak yinede diploma için uğradığında kayıt sildirmeden önce konuyu börodaki görevlilere bildirmeni öneririm. Sadece işi sağlama almak adına..

rainbow

Özel Üye
ya bana neden söyleyenler yanlıış söylemişler :eek::eek:aof bürosundan gerekli bilgiyi hemen alıcam..sağolun aydınlattığınız içinn:)

harun_73

Özel Üye
teşekkür ederin icecberg değerli bilgilerin için diğer arkadaşada teşekkürler sağolun ..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,741
Son üye
Vitamixuxt