Pişmanım Çünki...(:

rainbow

Özel Üye
pişmanım insancıkları kırmamak adına "HAYIR"diyemediğim için......

imqossibLe

Yeni Üye
neden olcak gulum
hayattta aynı dusunceye sahıp oldugun senden uzakta oldugu için pişmanımn:eek:

ramazan alperen

Yeni Üye
çooooooooook pişmanım çünkü anu ağlattım ve çokkk pişmanım kimseye güvenilmemesi gerektiğini geç öğrendim.

ersan57

Yeni Üye
hayat cok kısa unutma yarının bıze ne getırecegını bımıyoruz.hıc bırseyı ıcınde uhde halınde bırakma eger deger dıyosan ozledıgını soyle cunku bende cok ozledım.cok yakın bı zaman ıcınde ayrıldık ama bı sekılde ona ulasıp varlıgımı hıssettırıyorum yuzune yada telefonla degıl.sadece ınternette bı sayfası var arada hıssettıklerımı ona yazıyorum cvp vermese bıle bu benı rahatlatıyo tavsıye ederım bısey kaybetmezsın yaren cıgım:)

yarensu

Yeni Üye
ben onu bekledim büyük bi hasretle tam 1.5sene ama o geldi ilgisi azaldı sonra mutsuz sonla biten bi hbr aldım ki aldatılmışım oysa onun asker yolunu gözleyip ona hayatımı vermiştim hala özlüyorum kahretsin ki ama asla artık ne kendi gözyaslarıma sokucam onu nede hasretini duyduğum uykusuz gecelerime

ersan57

Yeni Üye
bence ıyı yaparsın.ayrıca kazanan sen olmussun o kaybettıgıne yansın.duyguların zaman zaman kabaracak ama kendıne mesgul olabılecegın seyler bul cunku aynı seylerı bende yasıyorum.cok ozluyorum onu gordugum zaman sınır sıstemım alt ust oluyo ama yınede bıttıgıne ınanıp hayata devam etmeye calısıyorum

yarensu

Yeni Üye
neden diorum çirkin değilim bi erkeğin baktığında dönüp bidaha bakacağı bi kızım kalbime gelince sevdiğimde herşeyi göze alırım güleryüzlüyüm bi erkek daha başka ne isterki anlamıorum

ersan57

Yeni Üye
yarencıgım bak sımdı sol kosede bı bolum var arkadaslarını eklıyosun ben senı oraya eklıycem ordan goruselım ok

By_tr

Özel Üye
amaaaan naptınız arkadaşlar ya
Allah pişman olcağımız hallere düşürmesin inş.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz