.....sanatçısına ve şarkısına kaç puan verirsin??

_ajan_

Yeni Üye
guldeste ortami germekten baska bisey yaptigin yok oyunun da havasini bozdun puani kendim verdiysem ne olacak dunya mi batti 10 uzerinden 100 verildigini sen gormemissin demekki artik polemik yaratma bu sadece basit bir oyun .

güldeste

Yeni Üye
guldeste ortami germekten baska bisey yaptigin yok oyunun da havasini bozdun puani kendim verdiysem ne olacak dunya mi batti 10 uzerinden 100 verildigini sen gormemissin demekki artik polemik yaratma bu sadece basit bir oyun .
ortamı germek mi yok emrenin nasıl hastası oluyosunuz şaşıyorum yok ha bire kitap değiştirmeye gerek yok gibi taşlamaları yapan sensin oyunu bozan benim öylemi..hiç güleceğim yoktu :):):)10 üzerinde 100 vermeyi gerçekten görmedim çünkü yok böyle bişey bizim emre hastalığımızı kızan sen barışçılığınla ortalığı saruruyon buna ne demeli.birisine bi laf atmadan önce kendine bi bak istersen neyse yine polemik yarattım naparsın haksızlıklara göz yumamıyorum...

_ajan_

Yeni Üye
ben onu elestirme anlaminda soylemedin nasil hastasi olurlar diyerek kizma mi ne kizmasi ya o yuzden kizilir mi nasil laf o banane ki hem :D , habire kitap degistemek gereksiz derkende senin icin degil genel olarak konustum, ayrica sen baris'la emreyi bir mi tutuyorsun :D cok komik :D ses 'de baris'ta karizma'da baris'ta insancillikta baris'ta goz var izam var bir baris akarsu'ya bak bir ona :D ayrica baris'a niye bu kadar kafayi taktin anlamadim.

güldeste

Yeni Üye
barışa falan kafayı taktığım yok barışı beğendiğimi sevdiğimi söylemiştim kıyaslamaya gelince ikisinin sesine diyecek yok lütfen ajan :):):)benim kafayı taktığım şey neye yorum yapsam eleştiri babımda karşıma çıkman neyse ne desem suç oluyu anlaşılan bi sonuca varamayacağız bıraklım dağınık kalsın...

_ajan_

Yeni Üye
barışa falan kafayı taktığım yok barışı beğendiğimi sevdiğimi söylemiştim kıyaslamaya gelince ikisinin sesine diyecek yok lütfen ajan :):):)benim kafayı taktığım şey neye yorum yapsam eleştiri babımda karşıma çıkman neyse ne desem suç oluyu anlaşılan bi sonuca varamayacağız bıraklım dağınık kalsın...
Tamam .............................

jojo

Yeni Üye
yok yine tatmin olamadım :( 5 puan
feridun düzağaç-hazır cevap (fena yerden yakalarım) ;):D:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421