seytan diyorki ;)

servivor_050

Super Moderatör
Bölüm:
İktisat
Ankaraya gitme fikri fena değil brsvc niye olmasınn..Şeytan diyorki (sağ kulağımdan fısıldıyoo..:) ) garbino ile brsvc'yi birbirine bağla bidaha ayrılamasınlarr
Nasıl fikir ama..???
İkiniz birbirinizi yer durursunuz artk

hehehe :):):):):)

Garbino

Özel Üye
Ben brsvc ye rock şarkılar söylerim. Oda bana arabesk zaten bunlar olurken deli kuvvetiyle birbirimizden usanmış olarak o ipi parçalarız :D:D:D
Bnm şeytanda servivor 050 yi ewlendir :D:D:D Daha genç yaşta başını yak diyoo :D:D:D

brsvc

Özel Üye
d:d: iltifatlarınız için teşekkürler çok naziksiniz ikinizdee :):)

ama şeytan diyoki servivor la garbino yu hüsnü şenlendiriciyle deniz sekinin arasına bırak kaç:):)

Garbino

Özel Üye
O daha fenaymış :D:D:D Hele Hüsnü Şenlendiricinin karısının eline düşersen yandın direkt azraile teslim ol daha iyi :D:D:D
Bakk bundan hareketle şeytanım şöyle dedi bizi hüsni ve deniz ikilizi arasına koyan brsvc yi Nazire Şenlendiriciyle aynı ortamda yarım saat tutt :D:D Sonrası malum Ruhuna El fatihaaaaa :D:D:

brsvc

Özel Üye
:):) aman aman o deli karı ya beni yer yada ben onu:(:):):)

ama şeytan diyoki garbinoyu al servivor050yle beraber lunaparka götür orada atlı karıncalara bindir sonra çember attır. ardındanda at yarışı oynattır en son gondola bindir ikisini tam havadayken gondolun civatalarını gevşet:::) artık gerisini bilemiycem otarafa karışamam:)::)

Garbino

Özel Üye
Daha ne yapıcaksın zaten ne kaitil ruhlu bir şeytanın var senin :D:D:D
Bnm şeytanda brsvc yi al bir hamburgerciye götür ve mönüdeki herşeyi yedir istisnasız. sonrası malum :D:D:D

brsvc

Özel Üye
şeytan diyorki garbinoya son model bi araba hediye et sonra türkiye turuna çıkart ardından kiralık parasıyla bi trafik canavarı bulup önüne çıkart:):):) gerisi malum

Garbino

Özel Üye
:D:D:D allahım ya şeytana bak :D sen brifink i ver sonra onun üstüne at :D:D
Şeytanım şimdi şunu dedi brsvc yi al sonra onu bir dövüş kulübüne götür. Rİngte dövüşelerin arasına ordan manzara daha güzel diye koy... Sonrası malum öhö öhö :D:D:D

brsvc

Özel Üye
şeytan diyorki; garbinoyu gardolaba kapat sokağa çıkart adı çıksın gardolap garbino:):)

Garbino

Özel Üye
hahahahaha :D:D:D:D:D:D Süpperdii :D
Şeytan diyor ki brsvc yi al hamama götür en iri tellakıda görewlendir eti senin kemiği bnm diye sonrası zaten malum iki büklüm olmuş barışşşş :D:D:D

brsvc

Özel Üye
hamama giden terler zaten:):):

ama şeytan diyoki garbinoyu al götür boğaz köprüsüne yusufum şarkısını söylettir:):):

Garbino

Özel Üye
O nekine :D:D
Bnm şeytanda brsvc yi al rock bara götür. Hoparlörün yakınına getir. 10 dakika sonrası malum :D:D:D

brsvc

Özel Üye
dayanamam valla çok gürültülü sanaaat o:):):)

ama şeytan diyoki garbinoyu bi evin 10.katına çıkar oradan aşağıya bırak diycem ama ölecek olmaz 3.kattan bırak sakat kalssın acı çeksin muhahaha:)::)

Garbino

Özel Üye
Sadisttttttttttttttttttttt :D:D:D:D:D
Bende seni alıp bir kız ayarlıcaktım şeytan öyle dediydi iyiliği üstündenydi kaybettin şansını :D:D:D

Garbino

Özel Üye
Şansını kaybetti ruyasında görür artık :D Patlıcan oturtup imam bile bayıltıyordu kızımız :D:D:D Yatsın uyusun ruyasında hahahahaha :D:D:D

Garbino

Özel Üye
brsvc biliyorum şuan yasa giriceksinn ama dediğim gibi ne yazık kşi kaybettin ancak bana bir lamborgini alırsan tekrsr ayarlarım :D:D:D

brsvc

Özel Üye
abi senin bindiğin arabanın adıda yabancı yawww.....

sana ikane Murat 124 alıyım anlaşalım.:):)

Garbino

Özel Üye
Daha binmek nasip olmadı :D:D:D
Çok istiyosan sen kulan murat 124 ü ben almyım Şeytanım sana onu yakıştırmış :D:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,729
Son üye
Dormanfce