şikayetim var hey sesimi duyan yok mu?

MatmazeL

Özel Üye
ooooooooo ben soru sordum milletin yarasını aştım galiba:)harun arkadaşım açıklama yaptığın için teşekkür ederim çünkü gerçekten dediğin sözde kendi üstüme alınmıştım.gerçi şikayetinde pek olumlu bulmuyorum tepki göstermeden önce neden böyle oluyor acaba bir sorun mu var demek yerine birden tepki gösteriyorsunuz sadece senin için demiyorum bu lafımı...ama buradaki arkadaşlar bence ellerinden geleni yapmaya çalışıyor mutlaka sorunlar oluyordur.ama bu sorunlar elden gelen bişey değil.bu konuda biraz daha kibar olabiliriz hepimiz sonuçta bu site hepimizin onlar kurmuş olabilir ama hepimizin gücüyle işliyor işin özü hepimize bir aileyiz burada
bazen en yakın arkadaşlarımıza bile anlatamadığımız sorunları burada birbirimize analatıyoruz.yapamadığımız soruları paylaşıyor yardım ediyoruz.eğleniyor eğlendiriyoruz.hoş zaman geçiriyoruz.belki sen siteye pek girmiyor ya da sadece bilgi almak için giriyor olabilirsin.zamanın olmaya bilir ama şikayet ederken lütfen biraz daha hasssas olalım.
Bizi anLadıgın için ve aileden oldugun için teşekkürler güldestecim :)

güldeste

Yeni Üye
sonunda başardım doçentlikten kurtuldum oh be dünya varmış.yakama yapıştı bu mevki sanmıştım bir ara neyseki yrd.PROFESÖR makamıma geçtim hıh hıh.kıskananlar çatlaşın diyorum.

güldeste

Yeni Üye
sağol canım ben yokum sınav bitene kadar hepinize başarılar şimdiden.şans bizden yana olur inşallah...

blue_eye

Yeni Üye
benimde dikkatimi çeken konu; mesajları az ama tecrübe puanları çok fazla...benimde puanım artmıyooo

volkii

Yeni Üye
evet doğru okudunuz şikayetim var ya:)şu doçentlik mevkisinden bunaldım.yazıyorum yazıyorum hala doçentim ya bunun bir üst mevkisi yok mu ona atanmak istiyorum...bitmedi birde şu tecrübe puanım hep sabit kalıyo zaten o puan nasıl yükseliyo onu bile anlamış değilim.yeni üyelerde bile aynı tecrübe puanı görüyorum...diyorum daha dün üye oldular bizi geçiyolar olmaz ki böyle büyüğe saygı yok:D:D:D kısacası yerimden sıkıldım:):):(:(:(
terazine bı tıklayımda umarım puanın artar :D

volkii

Yeni Üye
senin altı üstü bir tık yapman benim yükselmemi sağlıyo sen arada sırada benim konuları bi tıkla:):):)çok mu oldum ne...slm verdin borçlu çıktın bak:D:D:D
Yükselmek çokta önemli dğl anında kapının önüne koymasını bılıyorlar.
Geçen ay moddun şimdi ne oldugum belli dgl Özel üye ne demek oluyorsa :D yani çok tıklamakta iyi degıl:D

güldeste

Yeni Üye
seni özel üye yapmışlar işte farklısın demekki aaa sende mevkini beğenmiyosan artık....

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz