Sınav Sonuçlarında Yazılı Olan DERS ORTALAMASI Nedir?

eyyubxx

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
orada yazan not öğrencilerin genel ortalaması ... sadece bilgi amaçlı...
mesela ben stratejil yönetimden 70 almışım genel ortalama 59 muş... yani ben ortalamanın 11 puan üstündeyim...vize sonuçlarına göre tabiki...oraya takılmayın orası bilgi amaçlı...ama sadece karşılaştırma yapmak için iyi kendinizin nerede olduğunu görebilirsiniz

marfatih

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
stratejik yönetimin not ortalaması 59 nasıl çıkmıs ya herkes yüksek almıs demmek ki :)

anewday

Yeni Üye
Bölüm:
Muhasebe Programı
Bıktım bu aöf den bıktım gına geldi. Büt yok 3-4 dersten şimdi kalsam 3-4 dersten 2 . dönem kalsam bi 3-4 sene daha uzar bu okul. Gına geldi lan. Yeter ya. Kafaları basmıyomu arkadas biz işten güçten zar zor fırsat buldukça çalısabilen insanlarız. O bulduğumuz fırsattada yorgun oluyor derse baslayınca gözlerimiz kapanmaya başlıyor zaten. Ama seni düşünen yok ki adam aldığı paraya bakar, nede olsa harika bir gelir kaynağı aöf yontabildiğin kadar yont. Ders sayısını arttır, bütü kaldır yılda 500'er yüz lira para al üstüne üstlük bide kaldığın derslerden kredi basına para ver. Sonra gel beni harçları kaldırdık diye uyut. Yazıklar olsun sizede yapacağınız işede bıktım ulan.
bu arkadaşımızın dediğine göre , kaldığımız derslerdende kaldığımız için paramı ödücez ''üstüne üstlük bide kaldığın derslerden kredi basına para ver''burdaki cümlesi kafamı karıştırdı ????Bilgi verirseniz sevinirim,

ayrıca burada mevzu :arasınavdan aldığın notu 0,3 ile çarp ,sonra finalden aldığın notu 0,7 ile çarp ve çıkan iki sonucu topla ,eğer ki öğrencilerin ortalamasından yüksekse bu puanın dersi geçtin demektir ,ama geçmiosa o dersten kaldın demektir mantığı mı var arkadaşlar ????

mliks

Yeni Üye
bu arkadaşımızın dediğine göre , kaldığımız derslerdende kaldığımız için paramı ödücez ''üstüne üstlük bide kaldığın derslerden kredi basına para ver''burdaki cümlesi kafamı karıştırdı ????Bilgi verirseniz sevinirim,

ayrıca burada mevzu :arasınavdan aldığın notu 0,3 ile çarp ,sonra finalden aldığın notu 0,7 ile çarp ve çıkan iki sonucu topla ,eğer ki öğrencilerin ortalamasından yüksekse bu puanın dersi geçtin demektir ,ama geçmiosa o dersten kaldın demektir mantığı mı var arkadaşlar ????
evet ek olarak 205 tl ının uzerıne eklenıcek dersın ucretı ortalaman 2.00 gçiyosa gecersın ama ff aldıgın derstn dırek kalırsın bırdahakı donemde verırsın tekrar

anewday

Yeni Üye
Bölüm:
Muhasebe Programı
şaka gibi ,ciddisiniz valla siz:agla nasıl bir sistem böyle bu yaaa ,ilk defa gördüm ki daha bilmediğim neler çıkıcak kimbilir,205 tl güz dönemi için yatırdım ,mesela güz döneminde ben bu dönem 4 dersten girdim bu 4 dersten birinden kaldığımda ne kadar ücret yatıracağımki ????

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz