sizce küpe delikanlıyı bozarmı?

sizce küpe delikanlıyı bozar mı?

• evet

Kullanılan: 54 45.0%
  • hayır

Kullanılan: 50 41.7%
  • olabilir

Kullanılan: 16 13.3%

• Kullanılan toplam oy
    120

_ajan_

Yeni Üye
ne alakası var ya.küpede takar tesbihte sallar kime ne.tesbih sallamak kadar anlamsız bir olay da yok zaten:)

sokakta ceketi ustune atip tesbih sallayan tipler belli bide altin kolye takti mi haha kupe takmak gayet normal asil anormal olan sokakta tesbih sallayip kiro kiro gezmek .

_ajan_

Yeni Üye
bu arada yolda giderken elinde tesbih ile dua okuyan besmele cekenler degil tabi soylemek istedigim sallaya sallaya bos bos gezenler icin diyorum tesbihin amaci sallamak degildir.

sewtap

Yeni Üye
bence yakışmaz tabii bu benim görüşüm ama büyük konuşmıyım sewgilim küpe taksa ayrılık sebebim olur asla istemem aman ALLAH korusun ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:)

Berkan Çınar

Yeni Üye
Küpe'nin erkek üzerindeki önemi....

Bu anketteki sorunun bence tek bir cevabı olabilir.Küpe erkek adama yakışmaz,kesinlikle küpe erkeğin kitabında yazmaz.....

sinemfb

Yeni Üye
yakışana yakışıo ya . devir değişiyo, ileride millet daha neler yapar neler takar . o zaman küpeye şükür ederler . bozmaz diye düşünüyorum .

orgasmic

Yeni Üye
bırakın gençler bu delikanlı ayaklarını 2 kulağım delik kaşımdada piercing var gayetde mutluyum erkekliğimde hiç bozulmuyor yani gayetde yerinde ;)

at gözlüklerimizi çıkaralım plz...

enter61

Yeni Üye
delikanlıyı bosmas da takmasıda şartsa taksın! (kısları tavlamaksa) gitar çalmasını bilmesende olur

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz