Tanişma Platformu

• Konbuyu başlatan 4ným4l
  • Başlangıç tarihi

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
site herkeze hayırlı olsunda. Galiba bazıları istede aof adına bişeyler ararmıyorda bşka işler adına bişey arıyor.
Uygunsuz ve seviyeyi bozucu tavırlar sergilendiği an siteyle ilişik kesilir. Bu konuda rahat olabilirsiniz.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bu gibi kişilei bizlere Pm ile bildirirseniz anında üyeliği forumdan banlanır.

DevRm

Yeni Üye
merhaba ben ibrahim . Karamanlıyım 24 yaşındayım. işletme ikinci sınıf öğrencisiyim halen :) siteyi abim sayesinde buldum çok yararlı biligilerin oldugundan eminim.. ;) Aof de okuyan bütün arkadaşlara başarılar dilerim.

4

4ným4l

Misafir
mesela arif ve ercü ID lerinin ne dmek istediklerini anlamadım o mesajlarla dha doğrusu anladım. Burayı arkadaşlık sitesi sandılar heralde...

A

akif

Misafir
Sitenin Sahibi Arkadaslar Hersey çok Güzel Her Turk Genci Gibi Bizde Sizden Bilgi Almak Istiyoruz öğrenmek Istedigimiz Konular Uzerine Umarim Bu Surecte Bizi Aranizda Görmekten Yakinmazsiniz Herkese Basarilar..

yengec

Yeni Üye
merhaba arkadaslar ben ertan ıst. katılıyorum malıye 1 sınıf ogrencısıyım sıtewnızı googleden gordum ve uye oldum hobılerım kıtap okumak kı zamn bulabıldıkce yapabılıyorum bunu muzık dınlemk baglam caklmak otomobıl bılgısayar kullanmk so9hbet etmek ve karsımdakı kıslered baska bılgıler ogrenmek neyse cok uzattım gercektende sımdıden harkezle tabnıstıgıma memnunu oldum saygılarla umarım b usıteyı deger baska sıtelere cevırmeyeyızz gordugum kadarıyla 4nım4ı nıcklı arkdasıma katılıyorum sımdıdne ılgınıze tesekkuler arladslar....

moon_light

Yeni Üye
meraba arkadaşlar uzun bi aradan sonra tekrar geldim. adım burcu istnabulda yaşıyorum. açıköğretim halkla ilişkiler son sınıf öğrencisiyi. sadece tek dersim var bu sene oda iktisat geçersem mezun oluyorum. ayrıca dgs sınavlarına hazırlanıyorum. bundan sonra derslerimi buradan takip edicem :D

A

ayþegül

Misafir
merhaba arkadaşlar ben kamu yönetimi 2.sınıf öğrencisiyim aranıza yeni katıldım .güzel paylaşımlar dileğiyle

A

ayþegül

Misafir
ayşegül er ,rizeliyim kamu.y 2.sınıfda okuyorum,müzik dinlemeyi,resim çekmeyi,sinemaya gitmeyi severim

tezgul

Yeni Üye
merhaba ben tezgül bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrenciyim istabulda oturuyorum

RO.SA.RY

Yeni Üye
merhaba tuba. Ben RO.SA.RY. Seninde işletme okuduğunu görünce belki yardımcı olursun diye düşündüm. Ben bu yıl dikey geçiş ile bölüm değiştirdim ve işletme hazırlık programına kaydoldum. 4 ders aldım. bürodan verilen kitaplar çalışma için yeterli mi? geçen yılın hazırlık vize sorularına ulaşabiliceğim bi adres var mı? yardımların için şimdiden teşekkür ederim....

dumrul

Yeni Üye
merhaba ben DumruL, işletme fakültesi 4. sınıf öğrencisiyim.

site sahiplerine teşşekürler, yararlı bilgileri için. elleri dert görmesin :)

bilalkavlak

Yeni Üye
Ben Bilal.... Kirikkaleliyim....yaş 18..... Bankacilik Ve Sigortacilik Okuyorum....bilgisayar Firmasinda Teknik Servisim....:)

kelepçe

Yeni Üye
Mrblar ben Hilal 22.yaşındayım.İşletme 2.sınıf öğrencisiyim.Kocaelide oturuyorum.Siteye arama yaparken ulaştım.Şimdilik memnunum:)bye

servivor_050

Super Moderatör
Bölüm:
İktisat
merhaba arkadaşlar bnde atakan 21 yaşındayım yakında 22 olacak az kaldı...siteye tshkk'den katıdım..iktisat 1.sınıf
kaldık bu sene :(

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,729
Son üye
Dormanfce