tek ders sınavı ve diploma

porsche

Yeni Üye
Bölüm:
Adalet
arkadaşlar bilgisi olan varsa cevaplayabilirse çok makbule geçer.
aof adalet 2010 da kayıt oldum. tek dersim yüzünden ki oda tarih güz dönemi dersi. 31 den ff düştüğü için kaldım. güz dönemi olduğu içinde bu sene icra müdürlüğü sınavına başvuru yapamıyordum. 2014 icra müdürlüğü sınavı şartları değişebileceğinden bunun stresini uzun süre yaşadım. 2 gün önce tek ders sınavının müjdesini aldım. sanki icra mdlüğünü kazanmışım gibi sevindim. ancak sevincim kısa sürdü. çünkü 28 temmuzdaki sınavın sonucu 12 agustosta acıklanacakmış.
bu seneki icra mdlüğü sınavı son başvuru günüde 16 ağustos. yani kazanmış ve mezun olmuş olsam bile 4 günlük zamanım var. aof nin lefkoşe bürosuda dahil hiçbir nosuna ulaşılmıyor! bilgi almak resmen imkansız! şimdi sorum şu ki bu 4 günlük süre içinde acaba aof merkezden diplomamı erkenden alabilirmiyim? yada kimisinin dediği gibi acaba mezun olduğumu gösterir bir belge alabilirmiyim? geçici belge vermediğini okudum. ama bazı kişiler verdiğini söylüyor. acaba bu sene bu sınava girmemin bir yolu var mı??? sınav sonucuyla başvuru son günü arasındaki 4 günde bir şekilde diploma yada benzeri bir belge almam mümkünmü???

porsche

Yeni Üye
Bölüm:
Adalet
kimsenin bi fikri bilgisi yokmu??? kimse de cvp yazmamışşşbütün bürolarda meşgul..okulla hiç bir şekilde iletişime geçemiyorum maile cevap ghelmiyor telefona kimse bakmıyor..ilçedeyim illaki büroya bizzatmı gitmek gerekiyor. bilen yardımcı olabilecek lütfen yazsın bütün gün bir cevap bulmaya çalıştım ama nafile....4 günle bir ömür atkilenecek...ahh aof ahhh sana düşeni Allah kuratrsın bizi bunları cektirenlerde çalık çolak olsun ekmeğe muhtac olsun beni böle süründürüyolarya...

Turkgenci

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
12 Ağustos'ta sınav açıklanacaksa o gün sisteme girecektir notlar. Sisteme giren notlara göre de dersi verirsen o andan itibaren mezun durumda olursun. 4 gün içinde senin diploman gelir mi büroya, bilemem ama mezun olduğuna dair belge veriliyorsa "Geçici Mezuniyet Belgesi" vs. onu alır yoluna devam edersin. Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir. Kesin bilgi için büroya ulaşmaya çalış. Gerçi bazen büroların verdiği cevaplar bile tutarsız olabiliyor.

porsche

Yeni Üye
Bölüm:
Adalet
cevabın için teşekkür ederim Turkgenci. ama geçici mezuniyet belgesini ne yazık ki aof hazretleri yüce kurumu vermiyormuş. böyle bir uygulamaları yokmuş. zaten diploma veriyolarmışya,,,askere giden yada acil belge lazım olan umurlarında değilmiş...ayrıca dünden beri merkez büroda olmak üzere gerek türkiye gereksede kıbrıstaki hiç bir büroya telefondan ulaşamıyorum. ayrıca mailede tenexül edip cvp vermiyorlar. 4 gün için hayatımı mahvedecekler...seneye gireyim diyorum ama seneyede şartlar değişebilir icra sınavında...bir ipucu bilen varsa...merkez bürodan şahsen alabilirmiyiz bilen varsa söylerse süper dua edecem vallaa!! :( :( :(

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,729
Son üye
Dormanfce