Tek ders sınavı yapılarsa girebilir miyim?

Turkgenci

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
[h=5]Arkadaşlar İşletme son sınıftayım. Dc ve Dd gibi notlarım var. Bahar döneminden 1 dersim FF Genel Not Ortalamam 1.99 da kaldı. FF olan ders DD bile olsa ortalama ile mezun oluyordum... Tek ders sınavı yapılırsa FF olan ders için girebiliyor muyum sınava ?[/h]

haytaros

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
evet. girebiliyorsun. ama sınav acilicak mı? kesin bir bilgi var mı? benim de 188 ortalamam ilk donemden finansal yonetim ff . kac alirsam 2.00 ya tamamlarım ?

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
net bı sonuc yok bu konuda ama yapılırsa gırersınn

Turkgenci

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
evet. girebiliyorsun. ama sınav acilicak mı? kesin bir bilgi var mı? benim de 188 ortalamam ilk donemden finansal yonetim ff . kac alirsam 2.00 ya tamamlarım ?
Tek ders sınavı ile ilgili kesin bir şey yok. Daha önce yapılabilir diye söylenmiş. Bizim yapılması için elimizden geleni yapmamız lazım. Dilekçesi, e-maili gibi.

2,00 tamamlamak için AÖF öğrenci sayfasında; Destek sekmesindeki, Örnek not hesaplayıcıya notlarını yazarak hesaplayabilirsin.

haytaros

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
örnek not hesaplayıcısı yok suanda sistemde.sadece sonuclar bildiriliyor sanırım

leke

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Benimde Bir sorum var Şimdi Genel Not Ort. 1.98 Hic ff yada fd dersim yok dd dc derslerim var ama ortalamadan dolayı kaldım. bende tek ders sınavı açılırsa girebilirmiyim bilgisi olan var mı ?

Turkgenci

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Benimde Bir sorum var Şimdi Genel Not Ort. 1.98 Hic ff yada fd dersim yok dd dc derslerim var ama ortalamadan dolayı kaldım. bende tek ders sınavı açılırsa girebilirmiyim bilgisi olan var mı ?
DD, DC, CD olan derslerinden birini seçip girersin. DD olan ve kredisi yüksek olan derslerden seçmen daha mantıklı olur.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,729
Son üye
Dormanfce