Teşekkürler Aöfdestek

erolpasa

Yeni Üye
Senelerdir her sınav öncesi forum içerisinde dolaşır sınav stresini atmaya çalışıyorum açıköğretimle ilgili bir çok faydalı bilgi çıkmış sorulardan kayıt tarihlerine hatta askerlik tecil işlemlerine kadar birçok konuyu bünyesinde barındırarak üyelerine yardımcı olan aöf destek ekibine bir teşekkürü borç bilirim.

By_tr

Özel Üye
biz teşekkür ederiz erol faydalandığınızı görünce mutlu oluyoruz hayır dualarınız yeter

aöf_öğrenci

Yeni Üye
gercektennn emeğinize sonsuz teşekkürler cok faydalı oldunuz hepimize allah hepinizden razı olsunn emeği gecen tüm herkesee sevgilerrr:)

ROSEŞAH

Özel Üye
Düşünceli davranışınız için biz teşekkür ederiz,sınavda başarılar dilerim:)

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
bende sizlere bizlerle birlikte olduğunuz iin sitemizi her alanda anlattığınız için teşekkür ediyorum. Sizler oldukça bizde olacağız....

E

_elmayra_

Misafir
çok nazik bir davranış.teşekkür ederiz.emeği geçen herkese bende teşekkür ediyorum.sınavda başarılar ve bol şanslar;)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Uzun yıllardır bu ailenin içerisindeydim.İyi,kötü,mutlu,mutsuz anlarım da oldu.Artık mezun oldum.Benim emeklerim olduğu gibi birçok arkadaşımında bu sitede katkıları kaçınılmaz.İyi ki buradan yolum geçmiş.Derslerin yanında çok güzel dostlarım oldu.Her şey için teşekkürler aöfdestek!!!

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Dostların oldu ve olmayada devam edecek elbette. Veda konuşması değildi elbet bu. Forumu kullanan tüm üye ve ziyaretçiler adınada ben sana teşekkür ederim. Foruma yaptığın katkılarla insanlara faydalı olduğun ve olmaya devam edeceğin için....

ellmayra

Yeni Üye
Uzun yıllardır bu ailenin içerisindeydim.İyi,kötü,mutlu,mutsuz anlarım da oldu.Artık mezun oldum.Benim emeklerim olduğu gibi birçok arkadaşımında bu sitede katkıları kaçınılmaz.İyi ki buradan yolum geçmiş.Derslerin yanında çok güzel dostlarım oldu.Her şey için teşekkürler aöfdestek!!!
tekrar tekrar tebrik ediyrum pıtırım:cici
senin bu site için yaptıkların tartışılmaz.zaman zaman kalbini kıranlar oldu ama sen kocaman gönlünle hep soğukkanlılıkla karşıladın bunları.
benim kötü anlarımda yanımda oldun hep.
2008den beri burada olan biri olarak, her ne kadar düşüncelerimi ifade etme hakkımı elimden almış olsalarda,bugün seni tebrik etmek için burda olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.
canımsın..çok seviyorum seni:cici

Hazır-Cevap

Özel Üye
Dostların oldu ve olmayada devam edecek elbette. Veda konuşması değildi elbet bu. Forumu kullanan tüm üye ve ziyaretçiler adınada ben sana teşekkür ederim. Foruma yaptığın katkılarla insanlara faydalı olduğun ve olmaya devam edeceğin için....
O anki duygularımla veda konuşması gibi oldu.Bende rica ederim her şey eğitim için ....

Hazır-Cevap

Özel Üye
tekrar tekrar tebrik ediyrum pıtırım:cici
senin bu site için yaptıkların tartışılmaz.zaman zaman kalbini kıranlar oldu ama sen kocaman gönlünle hep soğukkanlılıkla karşıladın bunları.
benim kötü anlarımda yanımda oldun hep.
2008den beri burada olan biri olarak, her ne kadar düşüncelerimi ifade etme hakkımı elimden almış olsalarda,bugün seni tebrik etmek için burda olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.
canımsın..çok seviyorum seni:cici

Bende tekrar tekrar teşekkür ediyorum canımcım.Ne kadar güzel şeyler yazmışsın öylee kalbinin güzelliğini döktürmüssün yine bu satırlarda..:cici Lafı mı olur ben hep yanında olmaya çalıştım,eğer mutlu olduysan ne mutlu bana ...:cici Burada seni gördüğüme çok mutluyum,mutlu da oluyorum.Bende seviyorum seniii:cici

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem